SEO

Strony związane z hasłem 'poznań':

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Windykacja Poznań »

  Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w następującym zakresie: sprzedaż wierzytelności, monitorowanie należności, mediacje z dłużnikami. Jesteśmy wyłącznym właścicielem i administratorem systemu informatycznego pozwalającego na wprowadzanie oraz poszukiwanie ofert sprzedaży wierzytelności pieniężnych. Dzięki temu rejestr EGW stanowi cenne źródło informacji na temat wiarygodności finansowej kontrahentów, w tym również spoza Polski. Usługa ta realizowana jest jedynie w odniesieniu do wierzytelności, które w chwili przekazania do monitoringu nie są jeszcze wymagalne lub dopiero stały się wymagaln

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja Należności, Długów, Wierzytelności »

  Windykacja długów to w szerokim znaczeniu odzyskiwanie różnego rodzaju wierzytelności. W sytuacji kiedy firma ma kłopot z nierzetelnym kontrahentem, to przekazuje sprawę firmie windykacyjnej, która podejmuje działania, które mają na celu doprowadzenie do odzyskania zaległości płatniczych. Firma windykacyjna Mediare proponuje swoim klientom kompleksowość działań, prowadzimy windykację polubowną, postępowanie sądowe i a także kierujemy sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego i monitorujemy działania Komornika. Nasi Klienci korzystają także z obsługi prawnej oraz różnego rodzaju działań prewencyjnych, których zasadniczym zadaniem jest nie dopuszczenie do powstawania zatorów płatniczych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora małych i średnich firm. Koszt windykacji długu przeniesiony został na firmę Mediare, dzięki czemu nasz Klient nie jest obciążany żadnymi opłatami wstępnymi ? pobieramy jedynie procent od kwoty odzyskanej i to tylko w przypadku sukcesu.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mezoterapia Poznań »

  Klientki poszukujące specjalistycznego studia kosmetycznego w Poznaniu Rataje gorąco zapraszane są do korzystania z kompleksowych zabiegów upiększających w studiu pod nazwą Gabinet Kosmetyczny Katarzyna Daszkiewicz. Polecamy usługi z zakresu kosmetyki specjalistycznej, typu peeling kawitacyjny, mezoterapia bezigłowa czy manicure i pedicure Shellac. Realizujemy bony upominkowe, zapewniamy atrakcyjne promocje dla regularnych klientek.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowa żywność »

  Strona promująca zdrowe odżywanie i naturalne witaminy Calivita. Witaminy i pierwiastki, antyoksydanty i unikatowe składniki odżywcze pozwalają na zrealizowanie dowolnego celu zdrowotnego, jak choćby oczyszczanie układu pokarmowego, odmładzanie, odchudzanie, czy powrót do zdrowia. Każdy składnik odżywczy jest szczegółowo opisany, dzięki czemu łatwo możemy dobrać odpowiedni suplement. Odkryj najlepiej się sprzedające preparaty jak np Polinesian Noni, czy Paraprotex na pasożyty. Oferujemy zdrowa żywność najwyższej klasy w tym Ajurwedę. Wszystkie preparaty mają odpowiedni certyfikat a ich działanie zostało udokumentowane w naukowy sposób. Zapraszamy do zaznajomienia się z proponowaną przez nas propozycją oferty.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Poznań | usługi ochroniarskie Raf-System »

  Raf-system jest licencjonowaną agencją ochronny oraz biurem detektywistycznym. Świadczymy usługi z zakresu ochrony fizycznej, zabezpieczenia elektronicznego, doradztwa oraz zabezpieczenia mechanicznego. W ramach usług detektywistycznych zajmujemy się sprawami dotyczącymi osób fizycznych oraz sprawami dotyczącymi podmiotów gospodarczych.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grawer laserem Poznań »

  Produkujemy tabliczki opisowe, tabliczki znamionowe. Produkujemy naklejki ostrzegawcze na folii samoprzylepnej lub metalach aluminium Dysponujemy technologią druku UV, druku solwentowego. Znakujemy części maszyn. Produkujemy panele sterownicze do urządzeń elektrycznych i elektronicznych.
  Panele wykonujemy z aluminium, tworzyw sztucznych.
  Mamy możliwość wykonywania drobnych elementów w technologii druku 3d.

  Data dodania: 19 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biura Poznań »

  Zapraszamy na strony multimedialnego portalu nieruchomości komercyjnych Topbiura.pl. Tylko u nas znajdą Państwo bogatą bazę ogłoszeń prezentującą biura do wynajęcia w Poznaniu oraz oferty sprzedaży poznańskich powierzchni biurowych. Zaletą portalu Topbiura.pl jest możliwość publikacji danych teleadresowych, które skierują odwiedzającego portal bezpośrednio do oferenta. Dzięki specjalnemu formularzowi kontaktowemu nasz personel powiadomiony o rodzaju biura, którego poszukujesz, pomoże wskazać właściwe oferty. Znalezienie i wybór biura w Poznaniu nigdy nie był bardziej prosty. Z portalem Topbiura.pl szybko znajdziesz odpowiednie biura dla swojej firmy, zapoznasz się z poznańskim rynkiem nieruchomości komercyjnych, nawiążesz cenne kontakty biznesowe z firmami z branży. Nie czekaj, odwiedź portal Topbiura.pl już dzisiaj.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja laserowa Poznań »

  Depilacja laserowa Poznań oferowana przez sieć salonów Dermatis jest najlepszym sposobem na pozbycie się niechcianych włosów. Najnowocześniejsze urządzenia stosowane podczas zabiegu, jakim jest depilacja laserowa Poznań pozwala szczycić się nam szerokim (i stale powiększającym się) gronem zadowolonych Klientów. Depilacja laserowa Poznań przeprowadzana jest w naszych salonach tylko i wyłącznie przez wykwalifikowany personel. Każdy zabieg depilacja laserowej poprzedzany jest szczegółowym wywiadem z pacjentem. Pozwala to dobrać najlepsze parametry przed zabiegiem, a Pacjent nie odczuwa żadnych negatywnych skutków po zabiegu depilacji laserowej. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie poznają Państwo pełną ofertę sieci salonów Dermatis, oraz dowiedzą się więcej na temat samej depilacji laserowej.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog nieruchomości i nie tylko »

  Zapraszam każdego do mojego nowego serwisu. Jest to blog web 2.0 kierowany przeze mnie wespół ze wspólnotą internetową. Nie ulega wątpliwości, połączenie z odbiorcami jest niezmiernia ważka, ergo staram się brać pod uwagę wszelakiego typu komentarze naszych użytkowników, nawet jeżeli nie są nam życzliwe. Dzięki Waszym sugestiom, wiemy o czym mamy pisaćOstatnim razem dotknęliśmy temat największej wyszukiwarki internetowej, co odbiło siępokaźnym echem pośród społeczności internetowej. Zapraszam do lektury naszego blogu.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rodzenia Poznań »

  Centrum Rozwoju Edukacji UNIWERSYTET MALUSZKA zawiera przedszkole i żłobek. Są to podmioty profesjonalnie zarządzane szczycące się uznaniem coraz większej rzeszy rodziców. Warsztaty przebiegają pod czyjnym okiem dobrze wykształconych wychowawców. Metoda wychowawcza Montessori, ucząca maluchów samodzielności, jest jedną z wielu skutecznych koncepcji, używanych przez zatrudnionych tu wychowawców. Na stronie internetowej prezentowany jest codzienny rozkład zajęć. Rodzice mogą mieć więc możliwość wglądu w to co robią ich dzieci. Pedagodzy organizują urodziny dla dzieci na terenie Poznania. Można zamówić nie tylko zrobienie urodzin dla dzieci, również chrztu lub komunii na terenie Poznania. Ponadto funkcjonuje - pod szyldem UNIWERSYTETU MALUSZKA w Poznaniu - szkoła rodzenia. Program zapewnia zestawy ćwiczeń, spotkania ze specjalistami.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczne rozwiązania it »

  Winktechnologies to firma specjalizująca się w tworzeniu, wdrażaniu i monitorowaniu nowoczesnych rozwiązań IT dla korporacji. Opracowywane i wdrażane przez Winktechnologies mobilne rozwiązania dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw w znaczący sposób usprawniają ich działanie.

  Data dodania: 22 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarki i kasy fiskalne »

  Jesteś przedsiębiorcą lub dopiero zakładasz firmę? W takim razie potrzebujesz kase lub drukarke fiskalną. Zapraszamy do naszego sklepu w Przeźmierowie koło Poznania! Prowadzimy również sprzedaż internetową. Fiskus Computer Service to firma z wieloletnim doświadczeniem! Posiadamy duży wybór kas i drukarek fiskalnych w dobrych cenach! Prowadzimy też serwis urządzeń fiskalnych, oraz wykonujemy fiskalizację i przeglądy okresowe urządzeń. Prowadzimy również sprzedaż internetową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 27 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Sklep rowerowy »

  Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne rowerów, przeglądy, kompletny serwis ? tym zajmują się fachowcy z firmy Colex. Ponad to w ofercie firmy trafisz również na niezbędne części i akcesoria, ubrania, kaski, a przede wszystkim całe zestawy rowerowe, zarówno do niedzielnych wypraw do parku, jak i kaskaderskich zjazdów rowerem ze stromych zboczy. Wśród firm proponowanych przez firmę Colex, znajdziemy między innymi: Accent, Bell, Cannondale, Giro, Park Tool, Shimano.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia Ogłoszenia Oferty budowlane Poznań »

  Zlecenia i oferty budowlane znajdujące się na naszej Giełdzie Zleceń podlegają ciągłej weryfikacji przez naszych operatorów. Nasi inwestorzy pochodzą ze wszystkich większych regionów budowlanych w Polsce a w szczególności z takich miast jak Warszawa, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice, Białystok i Lublin. Struktura zleceń opiera się w 80 procentach na zleceniach prywatnych i w 20 procentach na ofertach podwykonawczych. Oferty i zlecenia dotyczą inwestycji złożonych takich jak hale, domy czy obiekty publiczne oraz specjalistycznych takich jak wykończenia wnętrz, ocieplenia, instalacje wod-kan czy prace dekarskie.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny »

  Audyty energetyczne sprawdzają efektywność energetyczną i mają za zadanie wykazać najlepszy pod względem opłacalności sposób termomodernizacji sieci ciepłowniczych. Ekoprodet zajmuje się tego typu audytami. Organizowane są w Poznaniu, dzięki Ekoprodet, też audyty remontowe i kontrole dotyczące zużycia energii elektrycznej. Analiza taka pozwala na lepsze zarządzanie energią elektryczną, tym samym efektywnie modyfikując projektowanie inwestycji. Białe certyfikaty.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk cyfrowy, wielkoformatowy - drukarnia Copy Point Poznań »

  Copy Point Poznań - specjalizuje się w poligrafii - w druku cyfrowym zarówno mało jak
  i wielkoformatowym. Bogaty park maszynowy umożliwia nam kompleksową realizację druku wraz z jego wykończeniem.
  Oferta nasza skierowana jest głównie do klienta biznesowego w szczególności do firm z szeroko rozumianej branży projektowej.
  Drukarnia cyfrowa Copy Point gwarantuje najwyższą jakość. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Poznań »

  O ile szukasz odpowiedniego miejsca na nocleg w Poznaniu, śnisz o imponujących warunkach, oraz równocześnie nie chcesz pozbyć się dużej ilości gotówki to nasz apartamenty będą akurat dla Ciebie. Tutaj wyśpisz się w wygodnych warunkach - wszystkie z naszych apartamentów mają aneksem kuchennym, łazienką oraz są fajnie urządzone. Również we wszystkich kwaterach znajduje się internet bezprzewodowy a także telewizję kablową. Nasze apartamenty dostępne są 365 dni w roku, lecz fantastyczną wziętością cechują się w okresie Targów Poznańskich, bowiem umieszczone są nieopodal miejsc wystaw. W związku z tym zapraszamy do dużo wcześniejszej przedsprzedaży terminów.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna plastikowe Poznań »

  Fabrykant okien Thyssen wprowadza świeży produkt - profil pięciokomorowy Elite. Stworzony on został w replice na żądanie rynku na profile wielokomorowe - gdyż marketing wielu kompanii opiera się na tle, że im więcej przegródek, tym okna PCW są wyższe|coraz więcej zainteresowanych zaczyna żądać o organizm pięciokomorowy. Choć już jakości organizmu trzykomorowego dorównują niektórym systemom pięciokomorowym różnych producentów, oryginalny profil wdrożony jest ażeby umocnić w naszych klientach przeświadczenie, że istniejemy w stanie osiągnąć wszelkie ich wyprzedzania. Układ ramy
  i skrzydła zostawał niezmieniony w stosunku do ustroju trójkomorowego|dlatego
  z zewnątrz gmachu niczym się od niego nie inni. Unikatową ważną sprzecznością jest częstość - rama 71mm pozwala na zastosowanie wzmocnienia o masowym przekroju
  i zapewnia zastosowanie grubszych skontaminowań szyb.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paraprotex »

  Ac-zymes - na każdym etapie własnego życia, powinniśmy zabezpieczać własne zdrowie. Odpowiednio zbilansowana dieta, treningi fizyczne i redukowanie stresu. To najłatwiejsza i najskuteczniejsza recepta na długowieczność.
   

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Poznań »

  Nasze długoletnie doświadczenie oraz przyjazne podejście do klienta pozwoliło nam zdobyć już wielu stałych klientów. Zawsze staramy się dobierać dla klientów oferty wycieczek i wczasów idealnie dopasowanych do potrzeb i możliwości. Rozumiemy, że zupełnie czego innego oczekują od letnich wakacji rodzice z małymi dziećmi, którzy szukają miejsca z wieloma udogodnieniami dla najmłodszych, czego innego szukają osoby trochę starsze, dla których ważny jest spokój, relaks i wygoda, a czego innego chcą młodzi ludzie liczący podczas wakacji na zabawę i imprezy.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »