SEO

Strony związane z hasłem 'pliki':

1 · 2 · następna strona »
 • Torrenty »

  Współczesne torrenty gwarantują niezawodność przesyłu on-line, dlatego są najbardziej zaufanym sposobem wymiany informacjami. Za ich pomocą możemy pobrać filmy, gry, muzykę itd. Mamy również możliwość przechowywania naszych danych w sieci bittorrent.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy do ściągnięcia »

  Najpopularniejsze pliki do pobrania. Strona oferuje tylko legalne oprogramowanie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zarówno inni ludzie konsumenci, którzy wykorzystują komputer jako konsolę do gier, niemniej jednak też inni ludzie, którym komputer służy do edukacji/pracy, czy także rozrywki. U nas znajdziesz pliki, spolszczenia, gry, aplikacje, pobierz i inne. Serwis na miarę waszych nadziei. Najlepsze, najnowsze i do tego dodajmy darmowe, w pełni legalne oprogramowanie dla Twojego ukochanego notebooka. Tutaj każdy znajdzie wszystko dla siebie. Download instalki i je zainstaluj i ciesz się swoimi plikami.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Strona z jedynie bezpłatnymi programami. Baza jest na bieżąco odświeżana, dzięki czemu strona zawiera najnowsze dane i aplikacje dostępne w internetowej rzeczywistości. Na stronie użytkownik może śpiesznie i przede wszystkim bezpłatnie odszukać atrakcyjny go program. Strona udostępnia najpopularniejsze aplikacje komputerowe w Polsce. Na vortalu Megapliki są zarówno programy dla uczniów i studentów oraz dla firm, co ciekawe wszelkie pliki są legalne i bezpłatne do pobrania i swobodnego użytkowania.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy komputerowe »

  Serwis zawiera wszystko, co związane z plikami, programami i wszelkiego rodzaju komputerowymi aktualnościami. Naszym zadaniem jest udostępnienie użytkownikom globalnej sieci szybkiego i łatwego dostępu do najlepszych i najnowszych kodów z wszystkich najważniejszych dziedzin, a dodatkowo treści z nimi związanymi. Startujemy z plikami dla znanego systemu operacyjnego - Windows, ale w planach są kolejne. Właściwie każdy płatny program ma swój bezpłatny zamiennik. Po co ponosić opłatę, jeśli można to posiadać bezpłatnie? Nie masz zamiaru wydawać pieniędzy na antywirusa? Nie musisz! Najnowsze darmowe antywirusy całkowicie nadają się do zastosowań prywatnych. W ten sposób zatroszczysz się o własny komputer i o swój portfe.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy za darmo »

  Serwis z panującym softem ujawnianym przez producentów bezpłatnie. Każdego dnia powstają darmowe skrypty i publikowanie są kolejne modernizacje aktualnych programów. Strona, na której znajdują się bez ustanku obecne wersje programów. Bezpłatne skrypty antywirusowe, to wyborny myśl i zabezpieczenie dla każdego laptopa. Programy chroniące komputery przed zniszczeniem nie są mało kosztowne. Nie powinno się się jednakże martwić ich ceną, bowiem bez ustanku udaje się znaleźć darmową wersję któregoś z nich. Producenci innowacyjnych skryptów tego gatunku, oferują proste w obsłudze i posiadające zasadnicze funkcje. Kodów tych jest niewyobrażalnie dużo. Nierzadko powinno się poszukać takiego, który należycie odtworzy konkretny plik. Programy takie instaluje się błyskawicznie i nie zajmują one kilka miejsca na dysku.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Strona oferujące setki bezpłatnych i legalnych aplikacji na certyfikatów GNU GPL i Freeware. Znajdziesz tu oprogramowanie podzielone na kategorie a pobierzesz je prosto z szybkiego serwera. Polski strona poświęcony tematyce oprogramowania dla systemów z rodziny Windows. Legalne pliki dla każdego. Bezpłatne oprogramowanie podzielone na kilkadziesiąt najważniejszych kategorii. Ściągnij legalne oprogramowanie, download darmowe gry, czytaj ciekawe artykuły. Do ściągnięcia freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i kilka innych. Bezpłatne pliki dla każdego. W 100% legalny soft za darmo.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy USB »

  Przedstawiamy zestaw aplikacja, które można uruchamiać bez instalacji z dowolnego nośnika, na przykład. klucza USB. Zestaw zawiera wyselekcjonowane najlepsze i najnowsze wersje darmowych aplikacja. Wystarczy rozpakować archiwum, podając ścieżkę dostępu do przenośnej pamięci rodzaju Flash, na przykład. D:. Zbiór został wzbogacony o wygodne menu startowe. Pliki Portable nie wymagające instalacji. Możesz posiadać w każdym momencie przy sobie swój program na nośniku USB, PenDrive i uruchamiasz program bez instalowania.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fajne programy na komputer »

  Portal internetowy, którego kluczowym przeznaczeniem jest gromadzenie, a oprócz tego udostępnianie darmowego oprogramowania Wam odwiedzającym. Ze względu na szeroki zakres programów w serwisie możemy wyróżnić kilkanaście kategorii w których poszczególne aplikacje są demonstrowane wraz z linkami do pobrania. Nasi konsumenci najczęściej są zainteresowani programami do ściągania plików, odzyskiwania danych a też nagrywania płyt. Równie dużą liczbą wizyt cieszą się również kategorie multimedialne, jak również z darmowymi antywirusami.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy na komputer »

  Jedynie u nas darmowe programy, a dodatkowo spolszczenia do gier i kodów, gry, sterowniki, tapety, stare gry, galerie, aktualności hardware i software. Ogromna baza bezpłatnych plików. Multum przydatnych narzędzi, aplikacji i kodów - multimedialnych, biurowych, antywirusowych, a dodatkowo graficznych. Twoje centrum darmowego i legalnego oprogramowania. Znajdziesz tu zawsze najświeższe wersje legalnego oprogramowania dla Windows i Linux. Najnowsze pliki, darmowe programy do pobrania w dziale pobierz.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy antywirusowe »

  Jednym z wartych odwiedzenia miejsc do wyszukiwania darmowych alternatyw programów jest wortal Pliksy - internetowy katalog programów za free zawierający wiele potrzebnych pozycji. Co ważne, wszystkie aplikacje - aby znaleźć się na stronie - muszą posiadać bezpłatną licencję. Poszukując alternatywnych programów za friko nie zapomnij o mojej stronie z znanymi aplikacjami. Pobierzesz tu tysiące uporządkowanych w katalogach tematycznych i według tagów programów dla Twojego laptopa.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Legalna kultura »

  Legalna kultura jest dobra, Wspieranie młodych twórcówm jest naszym atutem, Sprzedaż plików to nasza praca, sklep internetowy dla wszystkich, e-filmy pierwsi na rynku, e-pliki najszybciej, e-muzyka najtaniej, e-book dla wszystkich, android i nie tylko, pliki to przyjemność
   

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antywirusy »

  Dostawcy oprogramowania ciągle oferują nam nowe antywirusy, które ochraniają nas przed wrogą działalnością w sieci. Na pewno trzeba jest zainwestować w taki program, dlatego że wtenczas będziemy pewni, że wszystkie nasze funkcjonowania w sieci są pewne i nic nam się nie stanie. Jednakże jeżeli nie posiadamy wysokich wymogów wystarczą darmowe wersje. Na rynku istnieją przeróżne antywirusy, które z przeróżnym wynikiem chronią nasze bezpieczeństwo w globalnej sieci Internet. Nie można w zasadzie wyznaczyć optymalnego, ponieważ są one ciągle aktualizowane i publikowane są co raz to nowsze wyniki badań na temat tego, natomiast nie ma co jest z nich rezygnować.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze programy antywirusowe »

  Dla zachowania bezpieczeństwa laptopa potrzebne jest uruchomienie takiej programu jak antywirus. Jest to rzecz niewiarygodnie niezastąpiona w obecnych czasach, gdyż pozwala bezpieczeństwo każdych plików mieszczących się na komputerze. W ten sposób trojany nie są w stanie wyrządzić potężnych szkód. Wiele osób nawet nie jest świadoma jak w bardzo wielu przypadkach antywirus uchronił ich system przykładowo przed groźnym atakiem z internetu. Najnowsze wyrafinowane wirusy są częstokroć niezauważalne i stąd tak bardzo niebezpieczne. Na szczęście o ile korzysta się z pomocy aplikacji zabezpieczających, funkcjonowanie laptopa nie będzie niebezpieczne.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre pliki »

  Strona z opisami najlepszych skryptów z uwagą wyselekcjonowanyc spośród setek innych aplikacji. Najlepsze bezpłatne programy, tego szukałeś, wejdź, kliknij i ściągaj w jednym miejscu wszystko co potrzebne do twojego notebooka, same dobre programy i programy za darmo, porady komputerowe, technologie komputerowe, a oprócz tego społeczność komputerowa w jednym miejscu, tutaj! Skrypty na PC - bezpłatne programy do pobrania na Twój PC za darmo. Mnóstwo bezpłatnych nowości, free soft, bezpłatne programy i oprogramowanie.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Aplikacje w komputerze są głównie w taki sposób dostosowane do potrzeb każdego użytkownika, że prawie każdy ma możliwość korzystać z niego na swój własny metodę. Można korzystać doskonałego programu do pisania, który koryguje automatycznie niedociągnięcia lub przedstawia wyraz jako bład przez jego podkreślenie. W pewnych sytuacjach takiego rodzaju elementy bardzo dobrze wpływają na naukę. Dzieci szczególnie mogą nauczyć się ortografii, przez tego typu programy. Mimo wszystko dzieci znacznie bardziej patrzą na to, aby programy, z jakich korzystają, zostały bardziej rozrywkowe niż edukacyjne, dlatego korzystają głównie z gier. Gra jako program również posiada wiele możliwości. Gwarantuje rozrywkę na wiele godzin, co ma możliwość być wybornym elementem obietnice sobie czasu wolnego. Kody komputerowe bardzo dobrze reprezentują się również w przypadku pracy.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skanery antywirusowe »

  Programy antywirusowe dają możliwość otrzymania dla własnego laptopa adekwatnego bezpieczeństwa w razie ataku szkodliwego oprogramowania. Poniekąd darmowe wersje programów antywirusowych zapewniają całkiem szybkie poradzenie sobie z niebezpieczeństwami pochodzącymi z sieci. Wirusów jest z każdym dniem coraz więcej i trzeba sobie w pewien sposób z wszyskimi radzić. Stąd też wydawcy antywirusów proponują dla chętnych różne wersje innowacyjnych plikó do ochrony swoich danych i laptopa.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  W naszym serwisie znajdziesz wszystko: instalki, pliki, programy, sterowniki i wiele innych przydatnych rzeczy do pobrania. Potężna baza uporządkowanych plików, sterowników i programów do pobrania. Znajdziesz sterowniki, pliki, programy i całkiem szybki pobierz. Duża baza programów na zezwoleń shareware, freeware dla systemów Windows, Linux, Mac OS i telefonów, smartfonów. Biblioteka programów i plików. Prezentujemy m.in. sterowniki, programy związane z bezpieczeństwem, gry, multimedia i gadżety. Posiadamy dla Ciebie omal 100% najpopularniejszych programów w wersjach bezpłatnych albo testowych.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do pobrania »

  Nasz portal daje do dyspozycji darmową podstawę plików podzieloną na kategorie tj.: bezpieczeństwo, biuro, grafika, globalną sieć, narzędzia i multimedia. Wiele podkategorii - dzięki czemu odnalezienie interesującego nas pliku zajmuje jedynie chwile ! Pobieraj najnowsze wersje programów bez czekania ze sprawdzonych źródeł. Niezbędne aplikacje - szybka instalacja wszystkich programów niezbędnych dla komputera, potrzebny zestaw oprogramowania do komputera. Zestaw niezbędnych programów komputerowych dla rozpoczynających użytkowników komputerów klasy PC.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najpopularniejsze programy »

  Vortal poświęcony wyłącznie dobremu oprogramowaniu. Znajdziesz na nim dobre programy, narzędzia dla systemów operacyjnych, programy multimedialne do odtwarzania muzyki i filmów. Antywirusy i zapory ogniowe stylu firewall. Popularne komunikatory i pomoc z komputerami. Pliki freeware i shareware. Tylko najnowsze i najlepsze programy. Najlepsze programy w sieci. Vortal posiada bez liku plików multimedialnych, kodeki, ciekawe i darmowe programy do odtwarzania muzyki i filmów i nie tylko.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kodeki rmvb »

  Kodeki do filmów to aplikacje, które umożliwiają słuchać muzykę i filmy na laptopach indywidualnych. Kodeki z czasami się dezaktualizują i wymagają bieżącego ściągania aktualnych wersji. Kodeki K-Lite pozwolą Ci zobaczyć najlepszą jakością obrazu podczas oglądania plików wideo. Programy te obsługują pliki MKV, RMVB, AVI, Xvid, DivX. Po instalacji kodeków można otwierać pliki video w objętnie jakim programie do plików multimedialnych, również w wbudowanym w system Windows Media Player jak również dodatkowo Media Player Classic Home Cinema.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »