SEO

Strony związane z hasłem 'odkurzacze':

 • Magdar »

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że kupowanie wysokiej klasy sprzętu do domu w niskiej cenie jest obecnie prawnie niemożliwe. Nasza firma jest jednak w stanie sprostać wymaganiom wszystkich klientów, zarówno co do ceny, jak i jakości produktów. Posiadamy szeroki asortyment, jeśli chodzi o sprzęt agd, który u nas dostępny jest w niskich cenach, których nie znajdziecie Państwo nigdzie indziej! Mamy długoletnie doświadczenie w handlu produktami tego typu. W pełni odpowiadamy również za jakość sprzętu, który oferujemy. Jeśli zależałoby Państwu na zdobyciu większej ilości informacji oraz opinii na nasz temat, to serdecznie zapraszamy do sklepu internetowego. Tam dostępne są wszystkie konieczne informacje oraz produkty.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze »

  Coraz więcej przyszłościowych budynków wyposażonych zostaje w  systemy klimatyzujące, a dodatkowo wentylujące, dzięki którym przebywanie w danym lokalu nie jest kłopotliwe wręcz, gdy na zewnątrz panuje zwłaszcza wysoka temperatura.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Karcher »

  Karcher  - Jeżeli masz na własność myjnię ręczną, to czas wyrzucić wiaderka i miski w kąt. Sprzedajemy coś co ułatwi i przyśpieszy wysiłki Twoich pracowników. Nasze przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie odkurzacze i myjki.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria do odkurzaczy »

  Atrakcyjne ceny, bardzo szybko wysyłka zamówionego towaru oraz dogodne formy płatności- to najważniejsze cechy internetowego sklepu Invest. Bogata oferta obejmuje głównie markowe akcesoria do odkurzaczy w postaci ssawkoszczotek, czy środków do czyszczenia dywanów. W dodatku w ofercie sklepu mogą Państwo znaleźć wymienne worki Worwo, a także wybrać dobry odkurzacz przemysłowy, sprawdzonego producenta Zelmer. Szczegóły dotyczące zasad zakupów, ceny poszczególnych sprzętów oraz wszystkie dostępne części AGD zamieszczono na prezentowanej stronie internetowej.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjka parowa »

  Pragniesz zacząć działalność, lecz najpierw pragniesz korzystać z rozwiązań, jakie zapewnia franczyza? Przeglądasz więc strony w Internecie pod względem frazy franczyza oferty, lecz żadna z nich nie wydaje Ci się interesująca? Należy więc postawić na myjnie parowe! Wszelkie informacje względem sprzętów w stylu myjka parowa albo odkurzacze piorące znajdziesz tutaj. Ich walory ceni współcześnie co raz większa liczba osób. Otwierając miejsce jakim jest myjnia bezdotykowa, będziesz miał sposobność osiągnąć korzyści z tego zainteresowania!

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze centralne montaż serwis naprawa »

  Centralny odkurzacz jest dozwolone uruchomić w domach mieszkalnych, obiektach nuże budowanych również już stojących. Składanie odkurzacza centralnego wolno wcielać w życie stopniowo. W zależności od siła inwestycyjnych z początku zorganizować w rury oraz gniazda, tak aby zamontować je w pomieszczeniach, w drugiej fazie kupić odkurzacz pospołu z osprzętem. Centralny odkurzacz i system centralnego odkurzania jest zainstalowany w jednym z pomieszczeń gospodarczych mieszkania innymi słowy obiektu. Równoczesny jest za pośrednictwem systemu rur. W chwili otwarcia klapki gniazda ssącego, wciśnięcia przycisku w rączce czy wykorzystania pilota, samoczynnie uruchomiona zostaje osobnik ssąca. Odkurzanie centralne następuje praktycznym, lekkim i elastycznym równolegle wężem wprowadzonym do gniazda ssącego zaś zakończonym odpowiednimi ssawkami czyli szczotkami.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polerki, wózki do sprzątania oraz odkurzacze profesjonalne od jm trade »

  Sprzątanie jest czynnością meczącą o czym z pewnością przekonał się niemal każdy. W przeszłości sprzątanie ręczne zajmowało sporo czasu, w szczególności pokaźnych powierzchni np. przemysłowych. Firma JM TRADE jest importerem: elektrycznych i bateryjnych urządzeń szorująco-zbierających. W ofercie posiadamy różnego typu szorowarki, polerki oraz odkurzacze profesjonalne oraz wózki do sprzątania. Proponowane przez nas sprzęty to w praktyce najwydajniejsze urządzenia sprzątające na sucho czy tez na mokro. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy dla Państwa szeroka ofertę sprowadzanych przez nas towarów po niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się pełną gamą produktów.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze centralne »

  Centralny odkurzacz wolno uruchomić w domach mieszkalnych, obiektach w tej chwili budowanych oraz poprzednio stojących. Składanie odkurzacza centralnego jest dozwolone wprowadzać w życie sukcesywnie. W zestawieniu z siła finansowych najpierw zafundować sobie w rury dodatkowo gniazda, żeby zamontować je w pomieszczeniach, w drugiej fazie nabyć odkurzacz pospołu spośród osprzętem. Centralny odkurzacz i system centralnego odkurzania jest zainstalowany w jednym z pomieszczeń gospodarczych domu lub obiektu. Sprzężony jest przy użyciu systemu rur z gniazdami rozlokowanymi w całkowitym lokalu. Centrala jest zdalnie uruchamiana na krzyż inauguracja gniazda także włożenie aż do niego rury. Pozwala owo na bezproblemowe odkurzanie każdego miejsca dodatkowo każdej powierzchni nawet tej z trudem dostępnej. W chwili otwarcia klapki gniazda ssącego, wciśnięcia przycisku w rączce oznacza to wykorzystania pilota, automatycznie uruchomiona zostaje jednostka ssąca. Odkurzanie centralne następuje praktycznym, lekkim i elastycznym jednocześnie wężem wprowadzonym aż do gniazda ssącego i zakończonym odpowiednimi ssawkami lub szczotkami. Rozległy wybór akcesoriów umożliwia na skuteczne także nieskomplikowane odkurzenie praktycznie każdej powierzchni w budynku.
   

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze przemysłowe »

  Tadeusz Olejnik Sp. z o.o. to urządzenia ekstrakcyjne, urządzenia parowe elektryczne i inny sprzęt czyszczący. Pula odkurzaczy przemysłowych jest bardzo rozpięta. Węże parowe i dysze teflonowe to jedne z wielu części jakie można tutaj zakupić. Myjki ciśnieniowe gwarantują bardzo staranne usuwanie brudu. Odkurzacze piorące tu gwarantowane, posiadają bardzo duże zbiorniki i pokrywę odporną na wstrząsy. Gniazdo rury ssącej także jest fachowo zrobione. Odkurzacze przemysłowe to obecnie konieczny sprzęt w każdej firmie. Tadeusz Olejnik gwarantuje maszyny sprzyjające przyrodzie. Ekologiczna myjnia parowa jest tego wzorem. Dostępne są nie tylko myjki, lecz i akcesoria do myjek ciśnieniowych. Tadeusz Olejnik Sp. z o.o. to godny uznania dystrybutor.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze przemysłowe »

  Konserwacja reaktorów biologicznych wymaga odpowiedniej dbałości o systematyczne usuwanie osadów oraz innych złogów nagromadzonych podczas okresu użytkowania. Czyszczenie reaktorów jest zajęciem dla ekip, które nierzadko są trudne do wynajęcia z racji tego, że profesjonalne podejście do tego typu prac jest koniecznością. Czyszczenie reaktorów z zalegających osadów wynikających z przemian biologicznych jest zajęciem często czasochłonnym oraz potrzebującym dużej dozy cierpliwości, a poza ty, systematyczna konserwacja reaktorów pozwala na jego dłuższe użytkowanie. Czyszczenie reaktorów pozwala między innymi na przegląd wewnętrznej instalacji oraz przewodów, które się w nich znajdują a to z kolei pozwala na diagnostykę stanu reaktora.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze Centralne Bean »

  Firma Domo - odkurzacze centralne znajduje się w Kaliszu przy ulicy Antycznej 15. Proponowane przez nią usługi to doskonała wygoda w procesie sprzątania obiektów na szeroką skalę dla klientów indywidualnych oraz instytucji i firm sprzątających. Profesjonalizm firmy to oferowanie wysokiej jakości produktów, solidne wykonanie i montaż systemów oraz fachowa obsługa. Firma stawia na najwyższą jakość produktów potwierdzoną certyfikatami i profesjonalną obsługę, a jej działalność opiera się na dążeniu do zadowolenia klienta.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odkurzacze philips »

  Odkurzacze Philips to doskonały wybór dla Twojego mieszkania. Przeczytaj recenzje odkurzaczy philips na naszej stronie ażeby dowiedzieć się o nich więcej i wyselekcjonować odpowiedni model dla siebie.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kije teleskopowe do mycia okien »

  Sklep online Bemax proponuje najlepszej jakości sprzęt do sprzątania, wózki do sprzątania, kije teleskopowe do mycia okien oraz mnóstwo innych. Dzięki sprzętowi zakupionemu w sklepie Bemax będą mogli Państwo robić porządek szybciej i lepiej a dzięki temu będziecie mieli więcej czasu dla siebie oraz swych najbliższych. Oferowany w sklepie sprzęt cieszy się popularnością wśród właścicieli oraz pracowników profesjonalnych przedsiębiorstw sprzątających, którzy chwalą go za prostotę w użyciu, niewielką wagę oraz wydajność przy małej cenie.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »