SEO

Strony związane z hasłem 'mieszkania':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Biuro sprzedaży mieszkań Multimel »

  Deweloper Lublin firma Multimel prężnie funkcjonuje na rynku już od 1997 roku. Siedziba firmy znajduje się w Lublinie.

  W pierwszych latach od powstania działała głównie w branży energetycznej. Od roku 2002 w zakresie jej usług znalazły się dodatkowo usługi ogólnobudowlane, przede wszystkim obiektów industrialnych. Od kilku lat firma rozpoczęła inwestycje w budownictwo mieszkaniowe jak również komercyjne, a sprzedaż lokali mieszkaniowych i wynajem lokali użytkowych są w tej chwili jej podstawowymi dziedzinami funkcjonowania.

  Deweloper z Lublina szczyci się niskimi cenami jak również doborowym położeniem budynków. Na ogół lokalizacja gwarantuje zarówno spokój podmiejskich okolic jak i dobre połączenie z centrum Lublina. Lubelski deweloper gwarantuje najlepszy standard usług. Dba o oryginalne rozwiązania jak również materiały najwyższej jakości jakości. Multimel to także kompetentna kadra fachowców, ogromne doświadczenie oraz unikatowa solidność usług. Satysfakcja Klientów jest najistotniejsze, a nowe mieszkania Lublin oferowane przez firmę naprawdę są bardzo atrakcyjne. Biuro nieruchomości Multimel kładzie bowiem na architekturę klasyczną, przemyślany układ pomieszczeń a także na tereny zielone w sąsiedztwie. Do wyboru mamy lokale o różnym metrażu, czasami dwukondygnacyjne. To idealne warunki zarówno dla młodych rodzin jak i dla ludzi oczekujących spokoju a także harmonii.

  Data dodania: 16 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości www.gdom.pl »

  Z aktualnych ofert nieruchomości, niejednokrotnie jest oczywiste, że pozostaną te przysługujące do sprzedawców nieruchomości. Portale przedmiotowe wpływają na kontaktu ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio z chętnymi, przykładowo takie jak na opisywanej wyżej www. Dodawanie ogłoszeń nieruchomości jest darmowe, więc liczebność bazy jest wielka. Oferty nieruchomości jak domy, stancje, grunty, magazyny, tam opublikowane są skuteczne. Przy poszukiwaniu oferty możemy ustalić wybrane wymogi tak, że na liście pooglądamy tylko te, które budzą nasze zamiłowanie. Ogłoszenia domy na sprzedaż wynajdziecie w wielu pozycjach na naszym portalu. Ogłoszenia mieszkania pod wynajem oraz oferty gruntów na sprzedaż istnieją w miejscu przystępne po znalezieniu na naszym portalu.

  Od zaraz, szczególnie dla Państwa otwarte darmowe oferty nieruchomości. Dodaj ogłoszenie z dziedziny nieruchomości jak noclegi buking, działk, domy, hale, lokale użytkowe, i inne na www. gdom. pl. Nasze bezpłatne ogłoszenia stale są i będą dla Państwa za darmo. Namawiamy wręcz do bezpłatnego dodania ogłoszeń nieruchomości na solidnej portalach Gdom.

  Odnalezienie należytej nieruchomości domaga się poświęcenia sporej części naszego dnia. Ogłoszenia domy często osiągalne są na przykład na wywieszonych banerach lub na witrynach sieciowych. Z tego powodu w istocie w zrozumiały sposób odnaleźć pierwszej wody nieruchomość, spełniającą wszelkie nasze nadzieje. Każda istota ludzka z reguły ma inne predylekcje, a także poszukuje coś nieszablonowego. Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości współcześnie można odnaleźć ze wszystkich stron. W sieci przykładowo istnieje bardzo dużo stron, na których trzeba wyszukać ogłoszenia np. mieszkania, biura, magazyny, czy też inne na sprzedaż lub pod wynajem. Dodanie ofert nieruchomości naturalnie jest bardzo łatwe, wystarczy zrobić dobre fotografika działki czy też odmiennej nieruchomości i załączyć je na wortal internetowy wraz z jasnym opisem. Dlatego więc możemy skutecznie sprzedać przedłożoną nieruchomość. Zatem jest to bardzo proste do wykonania.
  Jeżeli ktoś poszukuje na portalach internetowych, to jest mnóstwo nieruchomości, które zostały wystawione przez ludzi. Dlatego też błyskawicznie wynajmiemy wybitną nieruchomość.

  Data dodania: 26 10 2019 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wrocław Psie Pole »

  Triada Dom to rozpoznawalna firma na rynku deweloperskim. Firma oferuje nowe mieszkania od dewelopera w takich miastach jak Trzebnica, Świdnica oraz Wrocław. Rynek pierwotny to segment, w którym przedsiębiorstwo realizuje swoje kluczowe transakcje. Wieloletnia obecność na rynku nieruchomości umożliwia profesjonalne świadczenie usługi, jaką jest sprzedaż mieszkań. Wrocław Psie Pole to dzielnica w której firma sprzedaje obecnie najwięcej mieszkań, a dzieje się tak za sprawą 2 innowacyjnych inwestycji w ofercie, na ulicach Zatorskiej oraz Kamieńskiego. Konsultanci Triady pomogą Państwu bezbłędnie uporać się z jedną z istotniejszych transakcji w życiu, jaką niewątpliwie jest kupno mieszkania.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.getestate.pl »

  Ludzie, którzy planują zbyć nieruchomość za pomocą getestate.pl mogą liczyć na bardzo fachową obsługę. Obojętnie czy chcesz wynająć nieruchomości Toruń, czy na przykład właśnie zdecydowałeś się sprzedać mieszkanie. Świadczymy usługi i udzielamy porad w niezwykle obszernym zakresie. Z naszą agencją zorientujesz się, w jaki sposób najprędzej można zbyć dom a także jak zrobić, żeby dostać za nie satysfakcjonujące pieniądze. Z getestate.pl to właśnie ty wyszukujesz zainteresowanych kupców, ale też oni szukają ciebie. Sprawdź sam, że warto jest znaleźć zaufanego agenta w sprzedaży mieszkania albo kiedy masz biura do wynajęcia!

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości Toruń »

  sprzedaż bliźniaka, jest to niezwykle poważna decyzja w życiu każdego człowieka. Wybór miejsca wymaga zastanowienia się. Toteż najlepiej skorzystać z porady dewelopera lub ogłoszeń publikowanych w prasie albo witryn internetowych, które pomogą nam pozyskać dane o bieżących ofertach sprzedaży domu w Toruniu oraz okolicach. W miejscowości Toruń każdy może kupić mieszkanie czy też bliźniak dla siebie lub swojej małżonki.  Sprzedaż nieruchomości Toruń posiadaja dużą ofertę domów oraz bliźniaków, z tego względu że powstaje tu wiele nowych osiedli w bardzo dobrych i atrakcyjnych punktach.

  Data dodania: 30 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem szeregówek »

  Jeżeli już chodzi o plusy nawiązujące do mieszkania w domu, to bezsprzecznie powinno się wskazać tutaj na dostanie znacznie większej powierzchni. Dzięki temu wręcz kilkuosobowa rodzina może pozwolić sobie na to, żeby każdy z jej członków posiadał oddzielny pokój i mógł cieszyć się realnie dużą wygodą. Właściwie wszystkie szeregówki w Budziwoju proponują w tym względzie duży norma.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Warszawa »

  Rynek mieszkań i domów, a oprócz tego wyśmienita na pierwej sprzedawane czy też wynajmowane wymagają od sprzedawców dużego zaangażowania, a ponadto pełnego zaawansowania. Pośrednictwo na rynku domów i mieszkań wymaga posiadania zezwoleń eksperckich (nr pozwoleń 9821 poza tym 8871 wydanych przez Ministra Infrastruktury) poza tym cyklicznego dokształcania się poprzez pośredników.

  Nasza zakład produkcyjny spełnia każde te kryteria również ma możliwość zaoferować Państwu najwyższy poziom usług, a dodatkowo zminimalizować każde niedogodności połączone ze sprzedażą czy też wynajmem gruntów.

  Mieszkanie24.com Gruntów Michał Niewiński jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w Generali T.U. S.A. (ul. Postępu 15B, 02-676 Gdynia) plus PZU S.A. (al. Jana Pawła II 24, 00-133 Zakopane) w pokoju z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce gruntami ( zasięg Rzeczpospolita Polska).

  Dając propozycję do specjalistycznego biura gruntów Mieszkanie24.com nasz Interesant zyskuje, gdyż wie, że jej wątpliwością zajmują się zawodowcy.

  Biuro pośrednictwa mieszkaniami i domami Mieszkanie24.com jest w stanie zapewnić Państwu wszechstronną obsługę w zakresie wyprzedaży, zakupu, najmu oprócz wynajmu budynków mieszkalnych.

  Kancelaria lokali Mieszkanie24.com poszukuje eksperckich Agentów oprócz licencjonowanych Pośredników w Obrocie Mieszkaniami i domami do współpracy z rejony Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa także Piaseczna.

  Oferujemy fascynujące wypłata do tego rentowne konteksty współpracy.

  OGŁOSZENIE Przytoczony niżej Ustawione JEST DLA Zasobów ludzkich POSIADAJĄCYCH Przygoda ZAWODOWE W POŚREDNICTWIE W OBROCIE Budynkami biurowymi.

  Zapraszamy do przesłania CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy:
  " Wyrażam akceptację na przetwarzanie moich danych osobowych dla warunków niezbędnych do rekrutacji (w pokoju z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 )."
  na adres email: niewinski.m@mieszkanie24.com

  Zapraszamy do współpracy !
  Michał Niewiński

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Złota Rączka Warszawa »

  Korzystając z usług mojej firmy możecie być pewni, że będę w stanie szybko i skutecznie wykonać pracę jaka macie dla mnie. Dużą zaletą mojej oferty jest jej uniwersalność. Mogę zaproponować Klientom usługi hydrauliczne a także o wiele więcej. Staram się do każdego zlecenia podchodzić w sposób profesjonalny. Efekty moich prac takich jak malowanie mieszkań wręcz zadziwiają. Staram się także zaproponować Klientom konkurencyjne ceny. Ogromną zaletą są także krótkie terminy realizacji zleceń. Klienci mówią o mnie złota rączka Warszawa i rzeczywiście jestem w stanie zaproponować im naprawdę wiele. Wystarczy zajrzeć na moją stronę aby się o tym przekonać.

  Data dodania: 15 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • MIeszkania Głogów »

  We współczesnych czasach wcale nie łatwo jest zdobyć odpowiedni kredyt na nabycie swojego pierwszego lokalu mieszkalnego, dlatego nasza firma dzięki pozytywnej współpracy z różnymi bankami proponuje swoim klientom pomoc w zdobyciu odpowiedniego kredytu na mieszkanie. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc naszemu klientowi, jeśli występują jakiegokolwiek rodzaju kłopoty prawne z interesującym go lokalem. Poza tym cały czas dokonujemy badania rynku mieszkalnego i osiągalnych tam propozycyj. Trudnimy się także pośrednictwem w sprzedaży, wynajmie lub też kupnie pozostałych nieruchomości przykładowo lokali użytkowych, hal przemysłowych bądź też działek przystosowanych pod zabudowę.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osiedla w Rzeszowie »

  Nosisz się z zamiarem zainwestowania sporej sumy pieniężnej w ściśle dany rodzaj zakwaterowania? Nie posiadasz zielonego pojęcia w jaki sposób wyszukać wygodne mieszkanie na sprzedaż i jak dokonać inwestycji mieszkaniowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia pod względem zarówno finansowym jak również i bacząc na wygodę życia. W zasadzie samodzielne podjęcie wyborów jest dość skomplikowane, w związku z czym dobrze jest dostać doradztwo ze strony doświadczonego specjalisty z dziedziny szeroko rozumianej branży nieruchomości.
   
  Poradę ze strony fachowego dewelopera jest świetnym wyjściem w zasadzie da każdego. Nie jest wówczas wymagane żadne zaangażowanie z naszej strony, ani także poświęcenie choćby chwili na żmudne spotkania z właścicielami danych mieszkań, załatwianie formalności z tym związanych i przeglądanie ofert czy redagowanie swoich ogłoszeń. Jest to więc niebywały komfort a w konsekwencji także i prędkość działania. Nie musimy osobiście redagować określonych ogłoszeń, a też nie wymaga to od nas żadnych dokumentów. Wszystkim zajmą się za nas obeznani w temacie deweloperzy, którzy służą nam swa fachową pomocą, a ponadto cennymi wskazówkami.
   
  Wybór odpowiedniego typu zakwaterowania przy ścisłej współpracy z konkretnym deweloperem jest perfekcyjnym rozstrzygnięciem dla wszystkich tych, którzy nie mają wystarczająco wolnego czasu na to, ażeby zająć się określonymi rodzajami poszukiwań własną pracą. Wtedy, ażeby nie tracić czasu wystarczy tylko zwrócić uwagę na takie aspekty jak umotywowany dobieranie konkretnego specjalisty, który Wam zajmie się bezpośrednio za nas.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Radom »

  Domu na sprzedaż Radom to slogany reklamowe, które zmożna spotkać w większości wypadków ulic w Radomiu i nie tylko. Takie reklamy bardzo przyciągają potencjalnych klientów i są świetna okazją do prezentowania oferty szerokiemu spektrum odbiorców. Najwięcej mieszkań buduje się na dzień obecny w dzielnicach Gołebiowa, Ustronia, Południa. Jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, ze młodzi wszyscy coraz częstokroć nie mogą się obejść bez takich atrakcji, to zrozumiemy dlaczego takie ogromne powodzenie maja oferty dystrybucji mieszkań w tych rejonach.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania od dewelopera »

  Szukasz odpowiedniego dla siebie lokalu mieszkalnego? Możliwości są bardzo duże. Należy zwłaszcza dostrzegać, że wszystkie kroki jakie mamy powinny stanowić porządnie zrealizowane także dawać nam możliwość rozwoju działań. Mieszkanie powinno być dostosowane do Twoich potrzeb.
  Zakład pracy realizuje zadania budowlane z zakresu budownictwa jako publiczny wykonawca.Przedmiotem mojej oferty są usługi w rodzaju wszelkich zamówień budowlanych, dotyczących zarówno budowy obiektów mieszkaniowych jak i biurowo-usługowych oraz przemysłowych. Specjalny napór kładziemy na solidność także estetykę używanych rozwiazań. Podstawowym obszarem biznesu przedsiębiorstwa jest realizacja prac budowlanych jako generalnego wykonawcy. Za pośrednictwem dużego doświadczenia w toku realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. remontów dodatkowo zleceń wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować w najwyższym stopniu kompleksowe usługi. Naszym kontrahentom służymy także radą w toku wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty lub podnoszących jakość w toku założonej ceny. Mamy unikatowe doświadczenie w ramach realizacji prac budowlanych w gęstej zabudowie miejskiej, z wykorzystaniem czego prace budowlane realizowane są szybko oraz sprawnie, z minimalną uciążliwością dla sąsiadów. Nasze prace ukierunkowane są na realizację projektów o oryginalnych i przyszłościowych rozwiązaniach również wysokim standardzie wykonania. Działając jako developer od momentu już kilkunastu lat na rynku budowlanym zebraliśmy stałą oraz wykwalifikowaną załogę, która kontroluje się także w realizacjach na których priorytetem jest krótki termin wykonania, jak również w złożonych realizacjach wymagających wysokich kwalifikacji.Mamy wiedzę w realizacji obiektów mieszkalnych o spersonalizowanym charakterze i wysokim standardzie wykończenia, jak i robót wykończeniowych w najnowocześniejszych budynkach mieszkalnych. W naszym dorobku mamy też obiekty dla różnych branż.
   

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie »

  Nosisz się z zamiarem zainwestowania sporej sumy pieniężnej w ściśle dany rodzaj zakwaterowania? Nie posiadasz zielonego pojęcia w jaki sposób odkryć komfortowe mieszkanie na sprzedaż i jak dokonać inwestycji mieszkaniowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia pod względem zarówno finansowym jak także i bacząc na komfort życia. W zasadzie samodzielne podjęcie wyborów jest dość niełatwe, w związku z czym dobrze jest zdobyć wsparcie ze strony doświadczonego specjalisty z dziedziny szeroko rozumianej branży domów i mieszkań.
   
  Pomoc ze strony profesjonalnego dewelopera jest świetnym rozwiązaniem w zasadzie da każdego. Nie jest wtedy wymagane żadne zaangażowanie z naszej strony, ani również poświęcenie choćby chwili na żmudne spotkania z właścicielami danych mieszkań, załatwianie formalności z tym związanych i przeglądanie ofert czy redagowanie prywatnych ogłoszeń. Jest to więc niebywały komfort a w konsekwencji też i prędkość funkcjonowania. Nie musimy osobiście redagować określonych ogłoszeń, a także nie wymaga to od nas żadnych dokumentów. Ci zajmą się za nas obeznani w temacie deweloperzy, którzy służą nam swa fachową radą, a oprócz tego cennymi wskazówkami.
   
  Wybór stosownego stylu zakwaterowania przy ścisłej współpracy z konkretnym deweloperem jest idealnym rozstrzygnięciem dla wszystkich tych, którzy nie mają wystarczająco wolnego czasu na to, aby zająć się określonymi rodzajami poszukiwań własną pracą. Wówczas, żeby nie tracić czasu wystarczy jedynie zwrócić uwagę na takie aspekty jak słuszny dobór konkretnego specjalisty, który Ci zajmie się bezpośrednio za nas.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Wrocław Krzycka »

  Firmę DewelopART składa się z ekipy godnych polecenia pracowników obecnych w branży deweloperskiej od blisko 15. Nasza wiedza, a także nastawienie na rozwój, pozwoliły nam na prowadzenie dobrze prosperującej firmy. Nasza działalność to tworzenie i sprzedaż nieruchomości we Wrocławiu w takich dzielnicach jak Krzyki, Klecina, Partynice. Odpowiednio wybieramy nasze lokalizacje, tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom ciszę i spokój, bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych i szerokiej infrastruktury. Dzięki współpracy z młodymi, zdolnymi architektami i projektantami oferujemy mieszkania przyjazne i nowoczesne.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Płońsk »

  ePlonski.pl to zupełnie nowy i w pełni bezpłątny portal ogłoszeniowy obejmujący swoim zasięgiem lokalną społeczność powiatu Płońskiego. Jeśli szukasz miejsca na swoje ogłoszenie koniecznie odwiedz nasz portal i dodaj swoją ofertę bezpłatnie ! Płońsk Zapraszam.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów »

  Firma realizuje zadania inwestycyjne z zakresu budownictwa jako wszechstronny wykonawca.Przedmiotem mojej oferty są usługi w ramach wszelkich prac budowlanych, dotyczących tak jak budowy obiektów mieszkaniowych jak i biurowo-usługowych również przemysłowych. Specjalny napór kładziemy na trwałość także estetykę używanych rozwiazań. Głównym obszarem przedsiębiorstwa działalności jednoosobowej jest realizacja prac budowlanych jako generalnego wykonawcy. Za pomocą dużego doświadczenia w ramach realizacji prac budowlanych o różnym charakterze tj. remontów i prac wykończeniowych, jesteśmy w stanie zaoferować w największym stopniu kompleksowe usługi. Naszym klientom służymy podobnie pomocą w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań zmniejszających koszty ewentualnie podnoszących jakość w toku założonej ceny. Posiadamy unikalne doświadczenia w zakresie realizacji zleceń budowlanych w gęstej zabudowie jednorodzinnej, dzięki czemu roboty budowlane realizowane są rychło również szybko, z minimalną uciążliwością dla sąsiadów. Nasze prace zorientowane są na realizację projektów o nietypowych dodatkowo przyszłościowych rozwiązaniach także wysokim standardzie wykonania. Działając jako developer od czasu prawie kilkunastu lat na rynku budowlanym zbudowaliśmy stałą również wykwalifikowaną załogę, która testuje się podobnie jak w realizacjach na których priorytetem jest bliski termin wybudowania, jak i w złożonych realizacjach wymagających wysokich umiejętności.Posiadamy wiedzę w realizacji obiektów mieszkalnych o indywidualnym charakterze dodatkowo wysokim standardzie wykończenia, jak również robót wykończeniowych w najnowocześniejszych budynkach mieszkalnych. W naszym dorobku posiadamy też obiekty o przeznaczeniu hotelowym.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Administrowanie nieruchomościami Poznań »

  Firma MPGM z Poznania absorbuje się przewodzeniem a także zarządzaniach nieruchomości. Specjalizuje się zarówno w nieruchomościach|pomieszczeniach i lokalach własnych jak i gminnych jak również o nieustalonym stanie prawnym. Z zupełną propozycją zdołają Królestwo zaznajomić się odwiedzając formalną stronę MPGM Poznań, do której odsyłacz znajdzie się powyżej.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Kupno mieszkania czy domu jednorodzinnego to wyjątkowo istotna decyzja, przed którą wielu z nas znajduje się w pewnym momencie swojego życia. Dobrym zamysłem jest posłużenie się doświadczeniem fachowców, którzy rynek nieruchomości znają nadzwyczaj dobrze i służą pomocą w sprawach połączonych z nabyciem lub sprzedażą nieruchomości każdego dnia.
  Pracownicy Magnolii Nieruchomości z chęcią wspomogą Państwa w podjęciu decyzji jaką nieruchomość zakupić ? spełniającą nasze wymagania i możliwości finansowe. Pośrednicy przedstawią optymalne dla Państwa oferty oraz poprowadzą przez niełatwą procedurę związaną z zakupem bądź sprzedażą nieruchomości.
  W non stop aktualizowanej bazie znajdą Państwo lokale i domy jak również parcele budowlane: lokalowe i pod inwestycje oraz hale produkcyjne, składy itp.
  Siedziba nasza zlokalizowana jest w głównym punkcie miasta, także trafienie do nas nie powinno uczynić Państwu kłopotu. Można się z nami kontaktować również poprzez mail i telefonicznie.
  Polecamy nasze usługi!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty w Polsce »

  Któż z nas nie pragnie żyć w prestiżowym apartamencie w najlepszej części naszego miasta? Często barierą nie do przejścia jest koszt takich nieruchomości i miasto w w której poszukujemy mieszkania. Jeśli marzysz o mieszkaniu w luksusie zajżyj na naszą stronę, a może okazać się, iż z pomocą takiego portalu kupno swojego apartamentu wcale nie musi być aż takie drogie. Posiadamy znaczną ilość ofert z całego kraju. Zobacz i się przekonaj!

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakup mieszkania pod wynajem »

  Bardzo dużo osób obawia się w tych niełatwych czasach brać kredyt, tym bardziej, że warunki dawania kredytu na mieszkanie przez banki, są mocno zaostrzone. Ta grupa osób najczęściej decyduje się na wynajem mieszkania. Jest to dobra alternatywa, nie wiążące rodziny na długoterminowe zobowiązanie. Jednak nie gwarantuje stabilności i bezpieczeństwa.
  Rodziny mające mieszkanie, na którym jest kredyt, decyduje się na wynajem. Wtedy chociaż część kosztów kredytów pokrywana jest z pieniędzy otrzymywanych z wynajmu.
  Sprawdź co dobrze by było wiedzieć o nieruchomościach. Jak wygląda rynek wymarzonego mieszkania, czy w dalszym ciągu popularny jest wynajem mieszkań. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »