SEO

Strony związane z hasłem 'Karcher':

 • Odkurzacze Karcher Wrocław »

  Karcher to firma słynąca z produkcji systemów i sprzętu do czyszczenia takich jak odkurzacze piorące, wytwornice pary oraz myjki. Zamiatarki i urządzenia czyszczące tej marki znajdują zastosowanie w firmach zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem, jak i w wielkich firmach przemysłowo-handlowych. Jednocześnie Karcher dostarcza również systemy nawadniania i środki czyszczące przeznaczone dla domu i ogrodu. Urządzenia Karchera są dużo bardziej wydajne, przy czym są tańsze od swoich tradycyjnych konkurentów. Największy dystrybutor firmy Karcher we Wrocławiu to firma Compact, która posiada kompletny asortyment urządzeń sprzątających. Oferujemy między innymi: myjki wysokociśnieniowe, agregaty myjące, froterki, odśnieżarki, pompy ogrodowe, zamiatarki.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karcher »

  Karcher  - Jeżeli masz na własność myjnię ręczną, to czas wyrzucić wiaderka i miski w kąt. Sprzedajemy coś co ułatwi i przyśpieszy wysiłki Twoich pracowników. Nasze przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie odkurzacze i myjki.

  Data dodania: 09 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wózki do sprzątania »

  Nasz serwis powstał z myślą o tym, ażeby wszyscy, którzy wyszukują efektywnych i wydajnych maszyn czyszczących, mogli zrobić porządny zakup. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz godziny testów, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiednio radzić w sprawie maszyn czyszczących. Wiemy absolutnie jak ważne w firmach są sprawne i szybkie polerki czy też jak ważne jest ich właściwe zastosowanie. Niejednokrotnie ze względu na cenę takiej maszyny jej wybór jest stosunkowo uciążliwy, tym samym warto poświęcić mu cokolwiek czasu. W szczególności kiedy wybór ten jest wyborem na lata. Prócz opisów osobnych maszyn odszukacie Państwo na naszym blogu też informacje, czym są i jak najporządniej je spożytkować. Dla nas szorowarki nie są niewiadomą bo wiemy o nich wszystko.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taski »

  Nasz serwis zaistniał z myślą o tym, żeby wszyscy, którzy szukają skutecznych i sprawnych maszyn czyszczących, mogli poczynić porządny zakup. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i godziny testów, dzięki którym umiemy odpowiednio radzić w sprawie maszyn czyszczących. Wiemy w pełni jak konieczne w firmach są efektywne i szybkie maszyny czyszczące oraz jak ważne jest ich odpowiednie wdrożenie. Wielokrotnie ze względu na cenę takiej maszyny jej wybór jest stosunkowo ciężki, tym samym warto poświęcić mu trochę czasu. Zwłaszcza kiedy wybór ten jest wyborem na długi czas. Nie licząc opisów osobnych maszyn odnajdziecie Państwo na naszym blogu podobnie informacje, czym są i jak najprawidłowiej je zużytkować. Dla nas polerki nie są zagadką bo wiemy o nich wszystko.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nettoie vitre karcher »

  Un convenances populaire de châssis laquelle est-ce qui fait la ramener dans les vieillards entreprises ?tre au monde une ?il-de-b?uf de déplacement que l'on ?tre capable de décaper contre un lave carreau karcher.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wetrok »

  Nasz serwis powstał z myślą o tym, ażeby wszyscy, którzy szukają działających i funkcjonalnych maszyn czyszczących, mogli zrobić porządny zakup. Posiadamy wiedzę, doświadczenie oraz godziny testów, dzięki którym umiemy odpowiednio radzić w kwestii maszyn czyszczących. Wiemy kompletnie jak istotne w firmach są wydajne i szybkie szorowarki oraz jak niezbędne jest ich właściwe wykorzystanie. Nieraz ze względu na cenę takiej maszyny jej wybór jest względnie karkołomny, tym samym warto poświęcić mu trochę czasu. Szczególnie kiedy wybór ten jest wyborem na lata. Oprócz opisów poszczególnych maszyn znajdziecie Państwo na naszym blogu podobnie informacje, czym są i jak najlepiej je zużytkować. Dla nas polerki nie są niewiadomą bo wiemy o nich wszystko.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »