SEO

Strony związane z hasłem 'budownictwo':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Klimatyzacja Warszawa »

  Wentylacja ma prosto przeznaczone polecenie, musi efektywnie wymieniać zużyte powietrze znajdujące się w budynku na czyste bogate w tlen. Ważne jest by taka wentylacja była zamontowana miejscach gdzie najczęściej się mieszka dlatego że sprawnie pozwala na wydobycie dwutlenku węgla, niechcianych zapachów unoszących się w powietrzu a także pary wodnej. Poprawnie wykonana wentylacja powinna dawać możliwość ciągły napływ czystego powietrza z zewnątrz do wszystkich miejsc znajdujących się w budynku. Klimazone.pl - wydajna wentylacja.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Konin »

  Czasy, gdy nieczystości z domowego szamba, ludność wiejska pozbywała się do rowu melioracyjnego, lub wprost na łąkę, całe szczęście odchodzą stopniowo już w zapomnienie. Co krok dać się słyszeć, dochodzące z oddali głosy pomyślunku, ażeby wreszcie rozpocząć dbać o nasze środowisko przyrodnicze. Ziemię wszak, posiadamy tylko jedną.
  Ogromnym orężem i zarazem bronią w walce z ludzką kołtunerią w kwestii pozbywania się ścieków, zostały szamba Piaseczno. To po primo łatwe w montażu i w swej konstrukcji, a z drugiej, nieprawdopodobnie efektywne rozwiązanie, jeżeli już, chodzi o osłonę środowiska - ma na szczęście coraz powszechniejsze wykorzystanie.
  Zbiornik betonowy na nieczystości, to idealna alternatywa dla wszystkich, przebywających na wioskach i dodatkowo w niewielkich miasteczkach, gdzie nie ma kanalizacji !

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe Tarnobrzeg »

  Jeśli przewidujesz budowę domu jednorodzinnego, nie możesz skoncentrować się wyłącznie nad jego makietą. Nader znaczące jest wybudowanie również właściwego szamba. Nasza firma ma ponad ośmioletnie doświadczenie w tej branży. Zajmujemy się wytworem szamb betonowych jedno, ewentualnie dwu komorowych, które są pewne oraz wytrzymałe na działanie wszelakich czynników atmosferycznych. Jeśli nie wiesz, które szambo było by dla ciebie odpowiednie, nasi specjaliści dostosują je za Ciebie. Zamawiając u nas szambo Zgierz nie musisz się martwić o transport. My dowieziemy je w każde zlecone przez Ciebie miejsce i dodatkowo połączymy z siecią kanalizacyjną po wyjątkowej cenie. Na każde szambo zdobywają Państwo 2-letnią gwarancję. Inspirujemy was do wstąpienia na nasze witryny, gdzie są wszelakie dodatkowe niuanse techniczne oraz cennik.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba Kalisz »

  Wielu przyszłych właścicieli domków jednorodzinnych, na samym początku tej inwestycji, konsternuje przedmiot montażu przydomowego szamba betonowe Kalisz. Wszak ów solidny zasobnik bowiem, może mieć ciężar wręcz paręnaście ton. Lecz od czego ma się zgraną ekipę fachowców. Uczciwy producent szamba betonowe nie tylko zastrzeże w ramach swych usług usługi transportowe w dowolne położenie w Polsce, niemniej jednak także przyśle wytrawnych monterów, którzy wykonają za nas tą całą ciężką robotę powiązaną z dołączeniem tego zbiornika do układu rurek kanalizacyjnych. Wbrew obiegowym opiniom, to nie taka łatwa sprawa, dlatego że należy umożliwić słusznie duży przechył odprowadzenia ściekowego, iżby ścieki łatwo ściekały do naszego zbiornika, które jest zlokalizowane koło domu.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne szambo betonowe »

  Ktoś kto ględzi banialuki, iż za komunistów żyło się lepiej, zapewne nie do końca zdaje sobie sytuację, jak w tamtym czasie naświetlała się przykładowo idea dbania o środowisko. A precyzyjniej mówiąc całkowitego jej braku. Zwłaszcza we wioskach dało się to ujrzeć, a przeważnie odczuć i to nie tylko w przenośni. Mało kto w owym czasie posiadał Szambo betonowe, a gros ścieków spływało sobie z przydomowych kibelków, wprost na łąki, lub do rowów melioracyjnych, a później prosto do rzek i w końcu do Morza Bałtyckiego. Zatruwaliśmy środowisko na potęgę, przy okazji szkodząc sobie. Współcześnie inwestujemy w SZAMBA BETONOWE, a przeto ów sytuacja na szczęście, przestawiła się o 180 stopni.

  Data dodania: 24 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem szeregówek »

  Jeżeli już chodzi o plusy nawiązujące do mieszkania w domu, to bezsprzecznie powinno się wskazać tutaj na dostanie znacznie większej powierzchni. Dzięki temu wręcz kilkuosobowa rodzina może pozwolić sobie na to, żeby każdy z jej członków posiadał oddzielny pokój i mógł cieszyć się realnie dużą wygodą. Właściwie wszystkie szeregówki w Budziwoju proponują w tym względzie duży norma.

  Data dodania: 09 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cement portlandzki »

  W przypadku planowania jakiejkolwiek inwestycji wskazane jest zatroszczyć się o profesjonalne materiały budowlane, które stanowią podstawę w temacie jakości wykonanej budowli. W tym celu warto przyglądnąć się bliżej usługom Cementowni Warta, która jako producent cementu portlandzkiego dostarcza cement jedynie najwyższej jakości. Firma posiada także swoje laboratorium, gdzie prowadzone są badania mające na celu ciągłe polepszanie oferowanych usług. W bogatej ofercie znajdą Państwo między innymi takie produkty jak tani cement portlandzki wapienny, cement drogowy czy klinkier. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i bliskich poprzez używanie jedynie sprawdzonych i pewnych produktów.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Automat schodowy »

  Firma produkcyjna Pollin to wytwórca automatyki używanej w instalacjach elektrycznych przedstawia nowy produkt:Automat schodowy WS-1S służy do automatycznego wyłączania oświetlenia na przykład klatek w obiektach, po upływie ustawionego czasu odliczanego od chwili włączenia oświetlenia.Naciśnięcie przycisku włączającego oświetlenie sprawia równocześnie zasilenie urządzenia i rozpoczęcie odliczania czasu nastawionego pokrętłem (regulacja w zakresie ok. 20 s ÷ 10 min).Po upływie nastawionego czasu następuje wyłączenie oświetleniai jednocześnie odłączenie zasilania wyłącznika schodowego, dzięki czemu nie pobiera on prądu (stan stand-by).Zaciski wyjściowe 1 i 2 są wewnętrznie zwarte i po zadziałaniu urządzenia pojawia się na nich napięcie (faza L).Ten typ automatu schodowego można podłączyć zarówno do instalacji 3- jak również 4-żyłowej.Na urządzenie udzielamy gwarancji 5 lat.

  Informacje techniczne:

  Zasilanie: 230V 50Hz
  Obciążalność wyjścia: 16A 250V AC (napięcie wyjściowe jest na obydwu zaciskach 1 i 2)
  Zakres regulacji czasu: ok. 20 s ÷ 10 min
  Temperatura : -25oC ÷ +45oC
  Listwa zaciskowa: 2,5 mm2, system windowy - nie niszczący przewodów
  Obudowa: do montażu na szynie TH-35, zrobiona z tworzywa samogasnącego
  Wymiary obudowy: jeden moduł (17,5 mm)
  Stopień ochrony: IP 20

  Dodatkowo urządzenie to nie tylko automat schodowy, ale spełnia również funkcje przerzutnika załącz/wyłącz oraz układu czasowego.

  Zakład Elektroniczny POLLIN to firma rodzinna, od 1993 roku zajmująca się konstruowaniem i produkcją wysokiej jakości urządzeń elektronicznych dla automatyki i energoelektroniki, kładąc nacisk na innowacyjność i niezawodność.Niemal każdy nasz produkt to nowość na rynku, stanowiąca wzór do naśladowania dla innych producentów.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Osiedla w Rzeszowie »

  Nosisz się z zamiarem zainwestowania sporej sumy pieniężnej w ściśle dany rodzaj zakwaterowania? Nie posiadasz zielonego pojęcia w jaki sposób wyszukać wygodne mieszkanie na sprzedaż i jak dokonać inwestycji mieszkaniowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia pod względem zarówno finansowym jak również i bacząc na wygodę życia. W zasadzie samodzielne podjęcie wyborów jest dość skomplikowane, w związku z czym dobrze jest dostać doradztwo ze strony doświadczonego specjalisty z dziedziny szeroko rozumianej branży nieruchomości.
   
  Poradę ze strony fachowego dewelopera jest świetnym wyjściem w zasadzie da każdego. Nie jest wówczas wymagane żadne zaangażowanie z naszej strony, ani także poświęcenie choćby chwili na żmudne spotkania z właścicielami danych mieszkań, załatwianie formalności z tym związanych i przeglądanie ofert czy redagowanie swoich ogłoszeń. Jest to więc niebywały komfort a w konsekwencji także i prędkość działania. Nie musimy osobiście redagować określonych ogłoszeń, a też nie wymaga to od nas żadnych dokumentów. Wszystkim zajmą się za nas obeznani w temacie deweloperzy, którzy służą nam swa fachową pomocą, a ponadto cennymi wskazówkami.
   
  Wybór odpowiedniego typu zakwaterowania przy ścisłej współpracy z konkretnym deweloperem jest perfekcyjnym rozstrzygnięciem dla wszystkich tych, którzy nie mają wystarczająco wolnego czasu na to, ażeby zająć się określonymi rodzajami poszukiwań własną pracą. Wtedy, ażeby nie tracić czasu wystarczy tylko zwrócić uwagę na takie aspekty jak umotywowany dobieranie konkretnego specjalisty, który Wam zajmie się bezpośrednio za nas.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie »

  Nosisz się z zamiarem zainwestowania sporej sumy pieniężnej w ściśle dany rodzaj zakwaterowania? Nie posiadasz zielonego pojęcia w jaki sposób odkryć komfortowe mieszkanie na sprzedaż i jak dokonać inwestycji mieszkaniowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia pod względem zarówno finansowym jak także i bacząc na komfort życia. W zasadzie samodzielne podjęcie wyborów jest dość niełatwe, w związku z czym dobrze jest zdobyć wsparcie ze strony doświadczonego specjalisty z dziedziny szeroko rozumianej branży domów i mieszkań.
   
  Pomoc ze strony profesjonalnego dewelopera jest świetnym rozwiązaniem w zasadzie da każdego. Nie jest wtedy wymagane żadne zaangażowanie z naszej strony, ani również poświęcenie choćby chwili na żmudne spotkania z właścicielami danych mieszkań, załatwianie formalności z tym związanych i przeglądanie ofert czy redagowanie prywatnych ogłoszeń. Jest to więc niebywały komfort a w konsekwencji też i prędkość funkcjonowania. Nie musimy osobiście redagować określonych ogłoszeń, a także nie wymaga to od nas żadnych dokumentów. Ci zajmą się za nas obeznani w temacie deweloperzy, którzy służą nam swa fachową radą, a oprócz tego cennymi wskazówkami.
   
  Wybór stosownego stylu zakwaterowania przy ścisłej współpracy z konkretnym deweloperem jest idealnym rozstrzygnięciem dla wszystkich tych, którzy nie mają wystarczająco wolnego czasu na to, aby zająć się określonymi rodzajami poszukiwań własną pracą. Wówczas, żeby nie tracić czasu wystarczy jedynie zwrócić uwagę na takie aspekty jak słuszny dobór konkretnego specjalisty, który Ci zajmie się bezpośrednio za nas.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż wentylacji Olsztyn »

  Proponujemy produkty których priorytetem jest jakość.  Wiedzę praktyczną w serwisach zdobywamy od 2003 roku. Nasi inżynierowie mająpozwolenia do serwisowania instalacji wentylacja Olsztyn dla wszystkich producentów. Nasi projektanci pomogą dobrać dobre urzadzenie dokonujac potrzebnych obliczeń obciążenia cieplnego budynku i kubatury pomieszcześ. Jako autoryzowany sprzadawca zapewniamy gwarancje nawet do czterech lat. Warto zainswestować w naszą przyszłość już teraz i spać spokojnie nie martwiąc się o urządzenia. Pamiętajmy, że taki spokój da nam jedynie gwarancja producenta. Serdecznie zapraszamy do kupna instalacji kilimatyzacji i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 13 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog budowlany »

  Nawet najmniejszy remont trzeba zaplanować w sposób rozsądny. W czasie prac nieuniknione są jednak zaskakujące problemy. Omawiany blog budowlany umożliwi ci przygotować się odpowiednio do danej inwestycji oraz na bieżąco radzić sobie z nowymi dylematami. Dywany, zagospodarowanie ścian, asortyment łazienkowy ? to przykładowe kwestie poruszane w obrębie tego portalu internetowego. Remonty blog ma postać interaktywną ? możesz pisać komentarze a także wysyłać pytania specjalistom. Uzyskasz fachową pomoc adekwatną do twoich indywidualnych oczekiwań.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opeus - drzwi stalowe »

  Opeus tworzy Drzwi stalowe zapewniające trwałość i solidność w użytkowaniu. drzwi stalowe projektujemy z innowacyjnych materiałów. Obiektowe drzwi stalowe są trwałe na obciążenia, odporne na zniszczenia.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kupujemy nowe mieszkanie »

  Nosisz się z zamiarem zainwestowania sporej sumy pieniężnej w ściśle określony rodzaj zakwaterowania? Nie posiadasz zielonego pojęcia w jaki metodę znaleźć wygodne mieszkanie na sprzedaż i jak dokonać inwestycji mieszkaniowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia pod kątem zarówno finansowym jak również i dbając o komfort życia.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Konstrukcje stalowe są wielostronnie popularne, jako że występują wszędzie, gdzie tylko się obejrzymy. Jakikolwiek zbiornik na materiały płynne bądź stałe skonstruowany jest z materiału stalowego. Obszerne używanie konstrukcji stalowej zauważalne jest przeważnie w małych i dużych miastach. Znajduje się tam pokaźna ilość biurowców stawianych właśnie na konstrukcji stalowej. Charakterystyczną cechą naszej stali jest jej nietypowa trwałość. Zapraszamy do współpracy z Naszą firmą Rosamet

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy remontowe »

  Portal przeznaczony dla ekip remontowo-budowlanych i ludzi mających w planach zbudować dla siebie| dom lub też zrobić remont. Można w nim odszukać w kilka sekund dzięki specjalnej Giełdzie Zleceń wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, które zaproponują własną ofertę. Dodatkowo znajdziesz tam profesjonalne artykuły związane z budownictwem, wykańczaniem wnętrz i ich aranżacją. Do dyspozycji odwiedzających stron może być również forum internetowe, w którym będziesz mógł wymieniać się swoimi doświadczeniami oraz szukać rad w wyżej omawianym temacie.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana Kartuzy »

  Pragniemy najserdeczniej zaprosić wszystkich Was na naszą stronę internetową. Doinformujecie się dzięki niej czym szczegółowiej się zajmujemy oraz poznacie dokładniejszą ofertę. Budowa z nami nie pozostanie już dla Państwa straszna. Serdecznie namawiamy do korzystania z naszej oferty wszystkich, jacy marzą o swoim domku jednorodzinnym. Dołożymy wszelkich starań, by fundamenty Państwa domu były w pełni stabilne. Na całość dajemy odpowiednią gwarancję, lecz nie jest ona wcale potrzebna. Budowa domów jednorodzinnych nie przynosi nam żadnych problemów, dzięki czemu Wy możecie się radować wspaniałym i bezpiecznym miejscem, w jakim możecie zamieszkać.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opeus - drzwi stalowe »

  Opeus wytwarza Drzwi stalowe zapewniające trwałość i solidność w użytkowaniu. drzwi stalowe wytwarzamy z nowoczesnych materiałów. Obiektowe drzwi stalowe są wytrzymałe na obciążenia, odporne na zniszczenia.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma budowlana »

  Zajmujemy się także budową domów jednorodzinnych. Na koncie mamy już wybudowanych ponad 100 domów jednorodzinnych i kilkanaście domów wielorodzinnych. Istniejemy na rynku od 1995 r. Działamy przede wszystkim na terenie całej południowej Polski. Przyjmiemy także zlecenia na remonty oraz prace wykończeniowe mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i odwiedzenia naszej strony internetowej. Wiemy jak ważne dla klienta są solidność i dokładność, szybkość i terminowość wykonanych prac budowlanych oraz pełne zaufanie do wykonawcy budowlanego, dlatego staramy się pracować rzetelnie i zgodnie z terminem.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płytki ścienne »

  Stegu to firma z wieloletnim doświadczeniem, produkująca wysokiej jakości płytki kamienno i cegłopodobne. W ofercie wzbogacanej o coraz to nowsze produkty znajdziesz między innymi kamień elewacyjny, elementy dekoracyjne oraz obudowy kominkowe. Z serwisu internetowego firmy dowiesz się jakie zastosowanie mają płytki ścienne w aranżacji wnętrz, ile kosztują i gdzie możesz je kupić. W razie wątpliwości specjaliści doradzą ci i odpowiedzą na wszystkie zadane pytania. Asortyment firmy jest przyjazny środowisku i sprzedawany w sieciach handlowych między innymi we Francji, Włoszech i w Kanadzie.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »