SEO

Strony związane z hasłem 'Agencja mediowa':

 • Kamikaze Agencja »

  Kamikaze Agencja ? agencja interaktywna mieszcząca się w Łodzi, powstała w 2006r. Siedziba agencji znajduje się w mieście Łodzi na ulicy sw. Jerzego 10/12. Kamikaze organizuje w pełnym zakresie kampanie w internecie, wdraża projekty dla największych firm polskich i zagranicznych. Dotychczas agencja świadczyła usługi m. in. dla ów marek jak: Vobis. Praca Kamikaze została wielokrotnie doceniona i nagrodzona licznymi nagrodami, należą do nich m. in.: Złota Strona Roku.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamikaze Opinie »

  Agencja Kamikaze ? łódzka agencja interaktywna, założona w 2006r. Siedziba agencji znajduje się w mieście Łodzi przy ulicy sw. Jerzego 10/12. Kamikaze przygotowuje zintegrowane kampanie w internecie, przeprowadza projekty dla największych marek polskich i zagranicznych. Do tego czasu firma pracowała między innymi dla ów marek jak: Cacharel. Projekty Kamikaze były często cenione i nagradzane licznymi wyróżnieniami, należą do nich między innymi: Złota Strona Roku.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamikaze Praca Opinie »

  Kamikaze Agencja ? agencja internetowa mieszcząca się w Łodzi, założona w 2006 roku. Siedziba agencji znajduje się w mieście Łodzi przy ul. Św. Jerzego 10/12. Agencja Kamikaze organizuje zintegrowane kampanie w sieci, zajmuje się realizacją projektów dla marek polskich i zagranicznych. Do dziś dnia agencja współdziałała z takimi markami jak: Pawo. Projekty Kamikaze były wielokrotnie doceniane i honorowane licznymi nagrodami, należą do nich między innymi: Nagroda Webstar.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »