SEO

Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Notariusz Toruń »

  Nasza kancelaria notarialna opiera się na tradycyjnych wartościach i bogatej wiedzy prawnej. Przez długi czas specjalizowaliśmy się w prowadzeniu różnych zleceń i obecnie możemy pochwalić się wysoką efektywnością w rozwiązywaniu problemów prawnych. Dobrze wiemy jak Tobie pomóc.

  Kancelaria notarialna doradza w wszelkich sytuacjach związanych z wykonywaniem czynności prawnych. Po za tym, podobnie jak każdy notariusz, zajmuje się zabezpieczeniem interesów prawnych swoich Klientów. Naszym priorytetem jest w głównej mierze przeciwdziałanie konfliktom prawnym, wynikającym z braku znajomości obowiązującego prawa, czy nieprawidłowego rozporządzenia majątkiem.

  Notariusz jako funkcjonariusz publiczny zobowiązuje się do starannego i profesjonalnego działania na rzecz wykonywanych obowiązów. W naszej kancelarii notarialnej Klienci mogą liczyć na niezwłoczne podjęcie zlecenia i uczciwe sposoby rozliczeń finasnowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • MyEkspert- Odzyskiwanie odszkodowań, pomoc rzeczoznawcy, pomoc prawna, mobilni eksperci Daniel Franko »

  Czy jesteś zadowolony ze swojego odszkodowania za kolizję lub wypadek? Jeśli nie to zgłoś się do firmy MyEkspert, odzyskiwanie odszkodowań jest naszą specjalnością. Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają należne odszkodowania. Możesz samodzielnie się odwoływać od wyceny ubezpieczyciela, ale warto zwrócić się do profesjonalnej firmy i uzyskać pomoc rzeczoznawcy, niezależnego od firmy ubezpieczeniowej. Jeśli szukasz rzeczoznawcy na podlasiu, to chętnie służymy pomocą.
  Nasza firma powstała z myślą o wszystkich poszkodowanych osobach. Jako profesjonalna kancelaria odszkodowawcza reprezentujemy klienta przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi nie tylko w nowych sprawach, ale w takich, które zostały już przez ubezpieczyciela zakończone. Stawiamy na pełen profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. W Twoim imieniu wywalczymy, należne Ci odszkodowanie za wszelkie urazy i obrażenia ciała poniesione w wyniku wypadku komunikacyjnego, oraz za straty materialne związane z uszkodzeniem pojazdu. Jeżeli w wyniku wypadku komunikacyjnego straciłeś bliską osobę możesz się starać o zadośćuczynienie. Pomożemy Ci również w przypadku, gdy wypłacone odszkodowanie nie pozwala na przywrócenie mienia do stanu przed uszkodzeniem.
  MyEkspert, z nami uzyskasz większe odszkodowanie, niż gdybyś starał się o nie samodzielnie. Odszkodowania otrzymane przy naszej pomocy pozwolą na odpowiednią rekompensatę skutków zdarzenia, dodatkową gotówkę możesz uzyskać nawet w ciągu 3 dni. Oferujemy profesjonalną usługę prawną, bezpłatną analizę sprawy, oraz wsparcie wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz likwidatorów szkód.
  Daniel Fronko- rzeczoznawca, mobilny ekspert

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin Joanna Krasocka »

  Rzetelne podejście do każdej osoby w profesjonalnej kancelarii notarialnej w Szczecinie to podstawa naszego działania. Jako kancelaria notarialna i jej pracownicy - jesteśmy wykwalifikowanymi notariuszami z zawodu oraz ponadczasowym stażem i doświadczeniem. Nasze podejście do klienta czyni nas godnymi zaufania i co najważniejsze, wiążemy się zasadami etyki zawodowej.

  Notariusz Joanna Krasocka jest poważną osobą zaufania publicznego mianowaną przez Ministra Sprawiedliwości i po odbyciu długoletnich studiów, aplikacji notarialnej i odbytym wieloletnim stażem. Prowadzi już dłuższy czas własną kancelarię, do której klienci powracają.

  Wszelkie czynności prowadzone w naszej Kancelarii Notarialnej są zgodne z literą prawa.

  Tani notariusz działa zgodnie z obowiązującym prawem i dokładnością.

  Kancelaria notarialna zapewnia bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy, dodatkowe porady prawne w zakresie przygotowania potrzebnych dokumentów do danej czynności prawnej, informacje o kosztach opłat oraz podatków.

  Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub przyjechać osobiście do kancelarii notarialnej w celu umówienia się na dokonanie czynności notarialnej.

  Notariusz przygotowuje dokumenty dotyczące spraw spadkowych, spraw majątkowych, darowizny, sporządza projekty aktów prawnych i oświadczeń, sporządza poświadczenia podpisów, sporządza protesty weksli i czeków, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów jak i doręcza oświadczenia.

  W celu uzgodnienia terminu spotkania, udzielenia informacji na temat potrzebnych dokumentów i opłat za dokonanie czynności prawnych prosimy najlepiej o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszej kancelarii notarialnej.

  Profesjonalna Kancelaria Notarialna opiera swoje działanie na doświadczeniu notariusza, rzetelności pracowników, jak i przykładaniu dużej wagi do zgodności z literą prawa czynności prowadzonych przez osobę zaufania publicznego, jaką jest notariusz.

  Wszelkie dokumenty sporządzane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego, coraz częściej szybciej i taniej jest skorzystać z usług notariusza zamiast składania sprawy od razu do sądu.

  Data dodania: 04 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka kraków »

  Jesteśmy świeżo otwartą kancelarią radcy prawnego kraków. Aby zdobyć kolejnych partnerów w sposób zatrważający zminimalizowaliśmy koszta naszych usług. Naprawdę jesteśmy teraz najtańszą kancelarią adwokacką na terenie krakowa.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi prawne poznań »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Dariusza Szymczaka oferuje kompleksowe usługi związane z obsługą prawną przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Kancelaria proponuje usługi z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, karnego, administracyjnego, podatkowego i celnego. Jeżeli szukają Państwo wykwalifikowanego i doświadczonego radcy prawnego zachęcam do skorzystania z oferty, albowiem kancelaria zorientowana na świadczenie wysokiej jakości usług prawniczych. Decydując się na współpracę mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście, w tym dobranie najbardziej optymalnych rozwiązań, determinujących skuteczność osiągania wspólnie postawionych celów.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie - adwokat-piotr.pl »

  Interesują Państwa adwokaci Warszawa? Tradycja, doświadczenie i zaufanie tym właśnie wyróżnia się moja kancelaria adwokacka. Moja kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym. Kancelaria adwokacka gwarantuje profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, jak również obronę oskarżonego w sprawach karnych i karno-skarbowych. Kancelaria adwokacka Warszawa oferuje także pomoc osobom, które zostały pokrzywdzone w postępowaniu karnym. Moja kancelaria adwokacka specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w takich sprawach, jak m.in. zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, dziedziczenie testamentowe, podział majątku wspólnego, rozwód i separacja, dochodzenie należności i odszkodowania. Warszawska kancelaria adwokacka dba nie tylko o komfort Klienta, ale także o to, by świadczone usługi były na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz w Krakowie »

  W przyzwoitej kancelarii notarialnej ktokolwiek z nas może liczyć na darmową co więcej rzetelną wiedzę na temat różnych operacji notarialnych oraz nieodzownych do ich dokonania dokumentów. Dlatego przed kupnem bądź sprzedażą posiadłości wskazane jest odwiedzić odpowiedniego notariusza, aby wyjaśnić wszelkie dwuznaczności dotyczące owego typu transakcji. Na nasze pytania odpowie albo sam rejent, albo biegły zatrudniany przez niego prawnik. Do notariusza warto zgłosić się w kwestii poświadczenia zgodności z oryginałem wszelkich dokumentów, duplikatów oraz sygnatur.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne »

  Na przedstawianej stronie www znajduje się oferta agencji detektywistycznej Detektyw. Firma wszystkie usługi świadczy na obszarze nie tylko Polski, ale i Europy.
  Agencja co roku rozwiązuje mnóstwo różnorodnych spraw, co sprawia, że zyskuje tak duże zaufanie klientów. Detektyw zajmuje się rozmaitymi sprawami, od wywiadu gospodarczego poprzez poszukiwania osób zaginionych aż po wszelkie obserwacje oraz kwestie kryminalne. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami!

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wielka Brytania »

  Kiedy nie znasz się na brytyjskim prawie pracy, nie powinno się nazbyt szybko rezygnować z ewentualności zdobycia rekompensaty za straty, które poniosłeś w wyniku nieszczęśliwego wypadku drogowego. W tego typu okolicznościach, warto ubiegać się o wypłatę odszkodowanie w UK. Taka procedura nie zawsze bywa banalna, dlatego warto zlecić prowadzenie tego typu sprawy fachowcom, którzy się na tym znają. Najlepiej skorzystać z tej propozycji. Więcej wiedzy na odszkodowanie.org.uk.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radzińska Toruń »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy zadaniem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interesy przed niespodziewanymi zdarzeniami. Mogą Państwo zaufać mojej nieograniczonej wiedzy na temat regulacji prawnych i moim zdolnością sumiennego działania.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:- przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Kancelaria notarialna Toruń powstała w odpowiedzi na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczne i szybkie działania.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Prawo Ochrony Środowiska »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem.
  ?podmiot wewnętrzny? w rozumieniu Rozporządzenia WE 1370/2007
  * prawo ochrony środowiska
  * prawo ochrony przyrody
  * gospodarka odpadami
  * pozwolenia zintegrowane
  * prawo wodne
  * handel emisjami
  * kary i odpowiedzialność za szkody w środowisku

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne o budownictwie - budowlani.org.pl »

  Kto z nas w normalnych okolicznościach interesuje się taką dziedziną jak prawo budowlane? Większość ludzi zamierza dowiadywać się czegoś więcej o tej części nauk prawnych, dopiero w momencie kiedy sami chcemy coś zbudować. By zapoznać się choćby z ogólnymi zarysami przepisów odnoszących się do prawa budowlanego warto skorzystać z tejże strony internetowej. Znajdziesz w tym miejscu mnóstwo przydatnych informacji, które będą mogły Ci pomóc w podjęciu najistotniejszych decyzji. I mimo, że do tej pory prawo budowlane było dla Ciebie jak czarna magia, teraz może się to zupełnie odmienić z korzyścią dla Ciebie. Nie zwlekaj więc dłużej i skorzystaj z niezwykłej pomocy, którą zapewni Ci niniejsza strona internetowa.

  Data dodania: 17 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Elbląg, radca prawny Elbląg »

  Jeżeli mieszkacie Państwo w Olsztynie albo okolicy i interesują Was zagadnienia prawne, zapraszamy na stronę www.bib.com. pl, gdzie w branżach adwokaci Elbląg i radca prawny Elbląg zgromadziliśmy informacje o firmach świadczących usługi w tym zakresie.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Bydgoszcz »

  Odszkodowania komunikacyjne to specjalność naszej kancelarii. Kancelaria Solus od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali strat w wyniku wypadku drogowego. Priorytetem naszej kancelarii jest szybka i skuteczna reakcja, a także dokładna ocena danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęściej występujących przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na ulicach, a także pogarszające się warunki pogodowe negatywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa na drogach. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na poprawę sytuacji majątkowej w formie odszkodowania.
  W firmie Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom pojazdów mechanicznych, rowerzystom i motocyklistom. Nasi pracownicy dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Biuro odszkodowań Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  Podczas postępowania, nasi pracownicy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają adekwatną strategię działań. Ponadto zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów firmy przed odpowiednimi organami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach zlecenia.
  Firma Solus to doskonały wybór w dziedzinie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których bogata wiedza prawna ma wpływ na efektywność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nowelizacja prawa budowlanego »

  Wielka ilość osób globalnie ma plan tworzyć mieszkanie, by było on siedzibą spokoju i relaksu. Jednakże w chwili, kiedy mamy taki intencja w pierwszej kolejności powinniśmy zaznajomić się z przepisami, jakie to daje nam prawo budowlane. Dzięki niemu, bowiem perfekcyjnie będziemy wiedzieć, jakie są kluczowe kroki w budowie domu oraz jakie są niezbędne pozwolenia, by naszą pracę można było realizować. Przede wszystkim musimy również przestrzegać wszelkich przepisów budowlanych, jakie to są ustalone w niemalże, albowiem uświadamiamy sobie, iż w przeciwnym razie, kiedy się do nich nie zastosujemy może nasz czekać wręcz odpowiedzialność karna. Jeżeli już chcemy wyjaśnić, czym jest prawo budowlane na 100% powinniśmy zacząć od tego, że są to wszelkie pozwolenia i nakazy, które to mają nader istotne znaczenie, kiedy budujemy nowy lokal, czy także lokal mieszkalny użytkowy. Przede wszystkim, więc prawo budowlane dopuszcza do tworzenia domu, niemniej jednak również w niektórych przypadkach tej czynności nam zabrania. Przede wszystkim, więc jest to akt normatywny, jaki to stanowi podstawowy zbiór przepisów. Przepisy te regulują wszelkiego typu działalność, począwszy od zaprojektowania aż do rozbiórki obiektów budowlanych. Poza tym w ich obrębie znajduje się również szczegółowy nadzór tworzenia domów.

  Data dodania: 30 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gorzów »

  Kancelaria Adwokacka Tumielewicz jest nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą świadczącą pomoc prawną na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województw: lubuskie oraz zachodniopomorskie.  Kancelaria Adwokacka udziela kompleksową obsługę Klientów indywidualnych a także jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów. Kancelaria Adwokacka zajmuje się sprawami z zakresu między innymi: prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, ich egzekucje, sprawy z tzw. Konwencji Haskiej), prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym),   procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.
  Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. błędów medycznych oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej.
  Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne. Dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej. Opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, sporządzamy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy prawa pracy »

  Prawo regulujące pracę nauczyciela zostało zreferowane w ustawie o nazwie Karta Nauczyciela. Instrukcje w niej ukazane prezentują m.in. kwalifikacje zawodowe pedagoga takie jak na przykład nauczyciel mianowany, nauczyciel stażysta, nauczyciel dypolomowany oraz nauczyciel kontraktowy. Przedłożyliśmy na stroniekartanauczyciela.edu.pl jakie są żądania aby zdobyć dany pułap i z jakimi zadaniami się on wiąże. Na stronach witryny wyszczególnione są też płace pedagoga na określonych stopniach kariery. Autonomiczną sprawą przedstawioną na łamach serwisu jest ewaluacja pracy nauczyciela i jej sposoby.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Olsztyn »

  Właśnie dlatego warto mieć sprawdzoną kancelarię która pomoże, doradzi i wybrani nas z w/w. trudnych sytuacji. Wybór nie jest łatwy bo w tym przypadku liczy się doświadczenie prawników. Kancelaria adwokacka Olsztyn to sprawdzeni ludzie, adwokaci którzy pomogą wyjść z każdej sytuacji obronną ręką. Z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem pracują nad tym aby wygrać sprawę. Przy wyborze obsługującego nas podmiotu liczy się również cena.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompensja odszkodowania komunikacyjne - odszkodowania, odszkodowanie, odszkodowania powypadkowe, wypadek, odszkodowanie za śmierć »

  Kompensja jest firmą zajmującą się pozyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych. Jeżeli zakład ubezpieczeń nie wypłacił lub zaniżył Twoje odszkodowanie to znaczy, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy firmy Kompensja. Odzyskujemy odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby, koszty leczenia, utracone dochody, pogorszenie sytuacji życiowej oraz rentę za zwiększone potrzeby. Gwarantujemy uzyskanie najwyższego odszkodowania w Polsce. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zawsze służymy pomocą, bądź radą. W każdej chwili klient może uzyskać informację o przebiegu sprawy, czy zadać pytanie w razie wątpliwości lub niejasności odnośnie swojego odszkodowania. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z klientów był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z pracy jaką dla niego wykonujemy.
  Nasz zespół składa się z pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych i będzie służył Państwu wszelką pomocą w procesie likwidacji szkody. www. kompensja. pl ? wejdź i sprawdź sam. Nie czekaj już dłużej i sprawdź sam, jak działa najlepsza firma, pozyskująca odszkodowania komunikacyjne, w Polsce!

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa »

  Regionalna kancelaria patentowa stale współdziała z wieloma fabrykami w kraju oraz na świecie na podstawie jednostkowych bądź pernamentnych umów. Lokalne usługi wykonujemy dla jednostek, fabryk, osób prowadzących aktywność gospodarczą, osób prywatnych i innych komórek organizacyjnych. Pomagamy w edytowaniu dokumentacji powiązanej ze zgłaszaniem do ochrony prawnej wynalazków, modeli użytkowych, krojów przemysłowych, logotypów handlowych. Doradzamy jak zachowywać się w wypadku przedsięwzięć powiązanych z nieuczciwą konkurencją w odniesieniu do oznakowań handlowych, wynalazków oraz wzorców przemysłowych.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: