SEO

Kancelarie prawnicze Podkategoria: Kancelarie prawnicze

1 · 2 · następna strona »
 • Opakowania Kartonowe - Kartony wysyłkowe, fasonowe, klapowe, producent opakowań kartonowych »

  Producent opakowań kartonowych ma przyjemność przedstawić sklep internetowy z opakowaniami kartonowymi. Posiadamy w ofercie opakowania klapowe, wysyłkowe, wypełniacze kartonowe, torby papierowe oraz inne.
  Nasze produkty, zarówno opakowania na pizzę przez opakowania na buty czy pudełka e-commerce czy do paczkomatów oferujemy jako pudełka z nadrukiem lub bez.
  Dla wszystkich, dla których istotne jest dobre zabezpieczenie przesyłki mamy w ofercie wypełniacz kartonowy eko. Nasze pudełka fasonowe idealnie nadają się jako opakowania dla produktów premium, możliwość wykonania pudełka z nadrukiem pozwala spersonalizować nasze pudełko co jest ważne dla każdego e-biznesu.

  Data dodania: 02 07 2020 · szczegóły wpisu »
 • Świetnie Się Składa - montaż mebli Warszawa »

  wykonamy montaż szafy, montaż komody, montaż biurka, montaż kuchni, montaż szafki rtv, montaż łóżka do sypialni, montaż łóżeczka dzieciencego i innych mebli pokojowych i kuchennych.
  zapraszamy na strone www. swietniesiesklada. pl i do kontaktu pod numerem 789498377
  Oferujemy profesjonalny montaż i składanie mebli pokowych i kuchennych wszystkich producentów jak ikea, jysk, brw itp.
  Zajmujemy się montażami na terenie Warszawy i okolic URYSNÓW, WOLA, BIELANY, BEMOWO, WŁOCHY, MOKOTÓW, WILANÓW oraz w pozostałych dzielnicah.

  Data dodania: 27 01 2023 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Toruń »

  Nasza kancelaria notarialna opiera się na tradycyjnych wartościach i bogatej wiedzy prawnej. Przez długi czas specjalizowaliśmy się w prowadzeniu różnych zleceń i obecnie możemy pochwalić się wysoką efektywnością w rozwiązywaniu problemów prawnych. Dobrze wiemy jak Tobie pomóc.

  Kancelaria notarialna doradza w wszelkich sytuacjach związanych z wykonywaniem czynności prawnych. Po za tym, podobnie jak każdy notariusz, zajmuje się zabezpieczeniem interesów prawnych swoich Klientów. Naszym priorytetem jest w głównej mierze przeciwdziałanie konfliktom prawnym, wynikającym z braku znajomości obowiązującego prawa, czy nieprawidłowego rozporządzenia majątkiem.

  Notariusz jako funkcjonariusz publiczny zobowiązuje się do starannego i profesjonalnego działania na rzecz wykonywanych obowiązów. W naszej kancelarii notarialnej Klienci mogą liczyć na niezwłoczne podjęcie zlecenia i uczciwe sposoby rozliczeń finasnowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Szczecin Joanna Krasocka »

  Rzetelne podejście do każdej osoby w profesjonalnej kancelarii notarialnej w Szczecinie to podstawa naszego działania. Jako kancelaria notarialna i jej pracownicy - jesteśmy wykwalifikowanymi notariuszami z zawodu oraz ponadczasowym stażem i doświadczeniem. Nasze podejście do klienta czyni nas godnymi zaufania i co najważniejsze, wiążemy się zasadami etyki zawodowej.

  Notariusz Joanna Krasocka jest poważną osobą zaufania publicznego mianowaną przez Ministra Sprawiedliwości i po odbyciu długoletnich studiów, aplikacji notarialnej i odbytym wieloletnim stażem. Prowadzi już dłuższy czas własną kancelarię, do której klienci powracają.

  Wszelkie czynności prowadzone w naszej Kancelarii Notarialnej są zgodne z literą prawa.

  Tani notariusz działa zgodnie z obowiązującym prawem i dokładnością.

  Kancelaria notarialna zapewnia bardzo szybkie i profesjonalne załatwienie sprawy, dodatkowe porady prawne w zakresie przygotowania potrzebnych dokumentów do danej czynności prawnej, informacje o kosztach opłat oraz podatków.

  Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub przyjechać osobiście do kancelarii notarialnej w celu umówienia się na dokonanie czynności notarialnej.

  Notariusz przygotowuje dokumenty dotyczące spraw spadkowych, spraw majątkowych, darowizny, sporządza projekty aktów prawnych i oświadczeń, sporządza poświadczenia podpisów, sporządza protesty weksli i czeków, sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów jak i doręcza oświadczenia.

  W celu uzgodnienia terminu spotkania, udzielenia informacji na temat potrzebnych dokumentów i opłat za dokonanie czynności prawnych prosimy najlepiej o kontakt telefoniczny z sekretariatem naszej kancelarii notarialnej.

  Profesjonalna Kancelaria Notarialna opiera swoje działanie na doświadczeniu notariusza, rzetelności pracowników, jak i przykładaniu dużej wagi do zgodności z literą prawa czynności prowadzonych przez osobę zaufania publicznego, jaką jest notariusz.

  Wszelkie dokumenty sporządzane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego, coraz częściej szybciej i taniej jest skorzystać z usług notariusza zamiast składania sprawy od razu do sądu.

  Data dodania: 04 03 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie adwokackie - adwokat-piotr.pl »

  Interesują Państwa adwokaci Warszawa? Tradycja, doświadczenie i zaufanie tym właśnie wyróżnia się moja kancelaria adwokacka. Moja kancelaria adwokacka świadczy pomoc prawną przede wszystkim klientom indywidualnym. Kancelaria adwokacka gwarantuje profesjonalną reprezentację w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, jak również obronę oskarżonego w sprawach karnych i karno-skarbowych. Kancelaria adwokacka Warszawa oferuje także pomoc osobom, które zostały pokrzywdzone w postępowaniu karnym. Moja kancelaria adwokacka specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej w takich sprawach, jak m.in. zasiedzenie nieruchomości, zniesienie współwłasności, dziedziczenie testamentowe, podział majątku wspólnego, rozwód i separacja, dochodzenie należności i odszkodowania. Warszawska kancelaria adwokacka dba nie tylko o komfort Klienta, ale także o to, by świadczone usługi były na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wielka Brytania »

  Kiedy nie znasz się na brytyjskim prawie pracy, nie powinno się nazbyt szybko rezygnować z ewentualności zdobycia rekompensaty za straty, które poniosłeś w wyniku nieszczęśliwego wypadku drogowego. W tego typu okolicznościach, warto ubiegać się o wypłatę odszkodowanie w UK. Taka procedura nie zawsze bywa banalna, dlatego warto zlecić prowadzenie tego typu sprawy fachowcom, którzy się na tym znają. Najlepiej skorzystać z tej propozycji. Więcej wiedzy na odszkodowanie.org.uk.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radzińska Toruń »

  Notariusz to osoba zaufania publicznego, której podstawowy zadaniem jest zabezpieczenie interesów prawnych Klientów. Będąc doświadczonym właścicielem Kancelarii notarialnej w Toruniu, doskonale wiem jak zabezpieczyć Państwa interesy przed niespodziewanymi zdarzeniami. Mogą Państwo zaufać mojej nieograniczonej wiedzy na temat regulacji prawnych i moim zdolnością sumiennego działania.
  Kancelaria notarialna Toruń wykonuje czynności notarialne, związane z:- przygotowywaniem aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, protestów weksli i czeków, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, projektów aktów i oświadczeń woli;- dostarczeniem oświadczeń i spisywaniem protokołów;- przechowywaniem dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych. Kancelaria notarialna Toruń powstała w odpowiedzi na oczekiwania swoich Klientów. Profesjonalny i uczciwy notariusz jest niezwykle potrzebny w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług notarialnych. Gwarantujemy skuteczne i szybkie działania.

  Data dodania: 25 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne »

  Masywny serwis sieciowy o prawniczej tematyce, na którym wszelaki internauta uzyskać ma możliwość fachowe doradztwo prawne, jakie zaproponowane będą jemu przez docenianego doradcę prawnego zatrudnionego w małpolskiej firmie usługowej.
  Zapewniamy, iż charakteryzowana w tym serwisie pomoc prawnicza będzie dobrotliwa dla sporej liczby internautów. Każdy musi tą pomoc uznać oraz ją poddać próbie, szczególnie kiedy odnajdzie się w w takowej pozycji, w której samodzielnie nie będzie umiał wykluczyć swych niejasności związanych z prawem. Jako sprytni doradcy proponujemy Wam najlepsze porady prawne, jakiej przy tym dawane jest całościowo darmowo.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo zamówień publicznych »

  Specjalizacją Kancelarii Radców Prawnych Klatka i Partnerzy jest prawo zamówień publicznych. Posiadamy duże doświadczenie w opracowywaniu i weryfikacji projektów dokumentów związanych z tematyką zamówień publicznych, w tym: specyfikacji istotnych warunków zamówienia, odwołań, regulaminów, protokołów, itp.Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem oraz duże doświadczenie w prowadzeniu spraw w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

  Data dodania: 05 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Bydgoszcz »

  Odszkodowania komunikacyjne to specjalność naszej kancelarii. Kancelaria Solus od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali strat w wyniku wypadku drogowego. Priorytetem naszej kancelarii jest szybka i skuteczna reakcja, a także dokładna ocena danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęściej występujących przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na ulicach, a także pogarszające się warunki pogodowe negatywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa na drogach. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na poprawę sytuacji majątkowej w formie odszkodowania.
  W firmie Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom pojazdów mechanicznych, rowerzystom i motocyklistom. Nasi pracownicy dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Biuro odszkodowań Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  Podczas postępowania, nasi pracownicy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają adekwatną strategię działań. Ponadto zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów firmy przed odpowiednimi organami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach zlecenia.
  Firma Solus to doskonały wybór w dziedzinie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których bogata wiedza prawna ma wpływ na efektywność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doskonaly prawnik Szczecin »

  Mimo że nie życzę nikomu żeby musiał korzystać z usług radcy prawnego, z własnych obserwacji dobrze wiem że trudno tego ustrzec się także osobie prywatnej, nie mówiąc już o właścicielach podmiotów gospodarczych. Niestety spore zapotrzebowanie ostatniej kategorii osób pomocą prawną spowodowały że prowadząc kancelaria adwokacka Szczecin, kwestie finansowe stały się moją specjalnością. W ustawach majątkowych jestem tak dobrze zorientowany że większość porad z omawianej tutaj tematyki potrafię udzielić na poczekaniu, co umożliwia nie tylko zaoszczędzić nam czas wolny ale i Wasze środki finansowe. Poza poradami przygotowuję także pisma do administracji państwowej w sprawie likwidacji działalności gospodarczej, w kwestiach ubezpieczeniowych, w sprawie dochodzenia własnych pieniędzy a także w wielu innego rodzaju skarbowych sprawach doradzając najbardziej optymalne finansowo rozwiązanie. Oferuję również pełną obsługę prawniczą dla klientów biznesowych a także prywatnych w sprawach rodzinnych.

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię kancelarialenarczyk.pl jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Świadczymy solidną pomoc prawną, zwłaszcza z obszaru prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego, wekslowego, podatkowego, upadłościowego i naprawczego. Radca prawny lub adwokat zaprasza po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu wizyty. Sed-Lex Poznań, nr tel. 61 843-93-35 (36). Filie kancelarii prawnej również w Gnieźnie, Wągrowcu i Wrześni.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w zakresie obsługi prawnej firm i przedsiębiorstw. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwa w trakcie swej działalności wielokrotnie napotykają na przepisy i ograniczenia ze skomplikowanymi przepisami prawa. Nieświadomość i niestosowanie się do tych praw może powodować poważne konsekwencje finansowe. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Solidna kancelaria adwokacka Warszawa to przede wszystkim taka, dla pracowników której kontrahent jest za każdym razem na pierwszym miejscu, a jego problem wydaje się najważniejszy. W stolicy nie brakuje takich miejsc, ich mieszkańcy mogą zatem odetchnąć z ulgą mając pewność, że pomoże się im nawet wówczas, gdy ich położenie nie będzie mogło już być określane mianem zwłaszcza komfortowego. Mężczyźni i kobiety, którzy zastanawiają się, czy opłaca się skorzystać z pomocy fachowca w sprawach, w których samemu nie jest się ekspertem nie powinny więc dłużej pielęgnować swoich obaw, jedno spotkanie z adwokatem może bowiem skutecznie pomóc w ich rozwianiu.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych Kraków »

  Dbając o satysfakcję obecnych, jak i przyszłych klientów, Harpula. com. pl, rekomendowana Kancelaria Prawna Kraków to jej region działania, zapewnia najlepszą jakość wdrażanych usług. Od wielu lat systematycznie, z ogromnym triumfem realizujemy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, jednostek prawnych lub jednostek strukturalnych nie wykazujących osobowości prawnej. Dzięki temu, że pracuje w kancelarii radcowskiej Harpula. com. pl zdolny radca prawny Kraków może scharakteryzować się rozbudowanym wachlarzem pełnozakresowych działań. Szanowny kontrahencie, zanim zarezerwujesz wizytę za pośrednictwem zamieszczonego na platformie webowej Harpula. com. pl formularza internetowego, kliknij tutaj, aby zapisać na dysk komputerowy najczęściej wybierane matryce wniosków procesowych. Kancelaria Wojciecha Harpuli obejmuje szereg ekspertów w kategorii radcy prawni. Nasi specjaliści biegle władają językami obcymi, dzięki czemu obsługa prawna Kraków, Polska oraz świat, może być praktykowana po angielsku albo po rosyjsku.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Solidna kancelaria adwokacka Warszawa to głównie taka, dla pracowników której kontrahent jest w każdym momencie na pierwszym miejscu, a jego problem wydaje się najważniejszy. W stolicy nie brakuje takich miejsc, ich mieszkańcy mogą więc odetchnąć z ulgą mając zapewnienie, że pomoże się im nawet wówczas, gdy ich położenie nie będzie mogło już być określane mianem zwłaszcza komfortowego. Mężczyźni i kobiety, którzy zastanawiają się, czy warto korzystać z pomocy fachowca w sprawach, w których samemu nie jest się ekspertem nie powinny zatem dłużej pielęgnować swoich obaw, jedno spotkanie z adwokatem może bowiem ze znakomitym skutkiem pomóc w ich rozwianiu.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik warszawa »

  Kiedy stan małżonki wymaga przyczynienia się ze strony współmałżonka do ulżenia w miarę możliwości jej losowi i okazania jej pomocy - nie tylko materialnej, ale także moralnej, tak by małżonek był dla niej podporą psychiczną w cierpieniach. Orzeczenie rozwodu wg prawnika warszawa nie jest dopuszczalne, jeśli strony zgodnie zdecydowały się na spędzenie płodu i na skutek wykonania tej decyzji nastąpiło uszkodzenie wnętrzności pozwanej. Prawnik warszawa uznaje, że zasada wierności podczas choroby ma wymiar również etyczny.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne za darmo »

  Spory serwis sieciowy o prawnej problematyce, na którym jakikolwiek klient odebrać ma możliwość profesjonalne porady prawne, które zaproponowane będą mu przez sumiennego doradcę prawnego zaangażowanego w śląskiej kancelarii usługowej.
  Dajemy słowo, iż charakteryzowana w tym miejscu usługa doradcza okaże się dobrotliwa dla dużej ilości odbiorców. Każdy powinien tę propozycję poznać a także ją sprawdzić, w szczególności jeśli znajdzie się w sytuacji, w jakiej indywidualnie nie będzie umiał rozwiązać swoich ambarasów połączonych z prawem. Jak dobrzy prawnicy dajemy Wam trafne porady prawnicze, jakiej notabene proponowane jest zupełnie charytatywnie.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna ? Windykacja Należności, Długów, Wierzytelności »

  Windykacja długów to w szerokim znaczeniu odzyskiwanie różnego rodzaju wierzytelności. W sytuacji kiedy firma ma kłopot z nierzetelnym kontrahentem, to przekazuje sprawę firmie windykacyjnej, która podejmuje działania, które mają na celu doprowadzenie do odzyskania zaległości płatniczych. Firma windykacyjna Mediare proponuje swoim klientom kompleksowość działań, prowadzimy windykację polubowną, postępowanie sądowe i a także kierujemy sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego i monitorujemy działania Komornika. Nasi Klienci korzystają także z obsługi prawnej oraz różnego rodzaju działań prewencyjnych, których zasadniczym zadaniem jest nie dopuszczenie do powstawania zatorów płatniczych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora małych i średnich firm. Koszt windykacji długu przeniesiony został na firmę Mediare, dzięki czemu nasz Klient nie jest obciążany żadnymi opłatami wstępnymi ? pobieramy jedynie procent od kwoty odzyskanej i to tylko w przypadku sukcesu.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Absorbujemy się kompetentnym doradztwem ustawowym, postępowaniem kwestji spornych oraz reprezentowaniem kontrahentów przed należytymi rządami.Poznańska kancelaria prawna Renata Urowska to w tym momencie najlepsza organizacja w kraju.Zajmujemy się rzeczami zarówno na rzecz osobników indywidualnych jak także na rzecz firm co czyni naszą firmę bardzo cenioną przez wszelkie instytucje.Jesteśmy na sektorze obecnie wiele lat tym samym żadne zobowiązania oraz trudne kwestie nie są na rzecz nas wyzwaniem.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna w Toruniu »

  Taksa notarialna Toruń.    Jeśli obiektem Państwa poszukiwania jest polecany i kompetentny notariusz, to nasza kancelaria jest dla was właściwym adresem. Kancelaria notarialna w Toruniu to między innymi człowiek, który przeprowadzi nas przez arkana krajowego prawa, ale zarówno ułatwi nam załatwienie tematów takich jak np. sprzedaż mieszkania, czy spisanie ostatniej woli. Nasz Notariusz Toruń, to wyedukowana, w pełni profesjonalna osoba, którawypełni każde wasze, nawet najbardziej indywidualne zagadnienia. Świadczymy usługi  na najlepszym europejskim poziomie, w atrakcyjnych cenach. Notariusz Toruń w swojej działalności nie kończą się jedynie terenu naszego państwa, ale operuje ponad to w krajach Unii Europejskiej. Jeśli skorzystają państwo z oferty kancelarii Notariusz Toruń zapewne nie będą Państwo żałować.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie prawnicze

Kancelarie prawnicze - nowa strona:

Adres: