SEO

Kancelaria Patentowa

Kancelaria Patentowa Regionalna kancelaria patentowa stale współdziała z wieloma fabrykami w kraju oraz na świecie na podstawie jednostkowych bądź pernamentnych umów. Lokalne usługi wykonujemy dla jednostek, fabryk, osób prowadzących aktywność gospodarczą, osób prywatnych i innych komórek organizacyjnych. Pomagamy w edytowaniu dokumentacji powiązanej ze zgłaszaniem do ochrony prawnej wynalazków, modeli użytkowych, krojów przemysłowych, logotypów handlowych. Doradzamy jak zachowywać się w wypadku przedsięwzięć powiązanych z nieuczciwą konkurencją w odniesieniu do oznakowań handlowych, wynalazków oraz wzorców przemysłowych.

Szczegóły strony www.sw-patent.pl:

Podlinkuj stronę www.sw-patent.pl:

Kancelaria Patentowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawnik Prawo Ochrony Środowiska »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem.
  ?podmiot wewnętrzny? w rozumieniu Rozporządzenia WE 1370/2007
  * prawo ochrony środowiska
  * prawo ochrony przyrody
  * gospodarka odpadami
  * pozwolenia zintegrowane
  * prawo wodne
  * handel emisjami
  * kary i odpowiedzialność za szkody w środowisku

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRS Online »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w internecie, w którym znajdziesz wiele użytecznych danych na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera dokładne i zawsze bieżące dane na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i wielu innych. KRS zawiera także dane na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz znaleźć szczegółowe informacje na temat tych podmiotów obowiązkowo zobacz naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa niezawodnie, błyskawicznie i w łatwy sposób umożliwia dotarcie to poszukiwanych informacji.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wielka Brytania »

  Kiedy nie znasz się na brytyjskim prawie pracy, nie powinno się nazbyt szybko rezygnować z ewentualności zdobycia rekompensaty za straty, które poniosłeś w wyniku nieszczęśliwego wypadku drogowego. W tego typu okolicznościach, warto ubiegać się o wypłatę odszkodowanie w UK. Taka procedura nie zawsze bywa banalna, dlatego warto zlecić prowadzenie tego typu sprawy fachowcom, którzy się na tym znają. Najlepiej skorzystać z tej propozycji. Więcej wiedzy na odszkodowanie.org.uk.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia prawo Wrocław »

  Jeśli szukasz interesującego zawodu, prawo jest niewątpliwie zawodem interesującym, wybierz stosowną uczelnię, która zagwarantuje Ci wspaniałe wykształcenie. Perspektywiczna oferta edukacyjna na uczelniach takich jak Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Znajdź stosowną uczelnię ze swojego miasta Wrocław, studia na kierunku prawo.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejent Poznań »

  Wielu ludzi powierza interesy indywidualnej działalności w ręce innych ludzi. W pewnych przypadkach jest to nieuniknione, więc trzeba z tego korzystać. Warto natomiast poświęcić więcej czasu na wybór stosownej osoby i zadbać o to, by rejent Poznań był zaufany i profesjonalny. Chodzi w końcu o sprawy firmowe, które są niesłychanie istotne.
   

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Używanie karty kierowcy »

  Okres pracy profesjonalnego kierowcy jest ściśle ustalony ustawowo. Pojazdy wyekwipowane są w określone przyrządy, z kolei prowadzący pojazd zobowiązani są do posiadania właściwych dokumentów. Taki dowód stanowi Karta Kierowcy. Wniosek o nią złożyć można przez uzupełnienie ustalonego formularza przez internet lub listownie. Karta kierowcy służy do kolekcjonowania wiadomości aby w razie lustracji można było zademonstrować rejestr trasy. Nowinkę stanowi fakt, iż karta kierowcy jest dowodem, jaki istnieje tylko na terenie naszego kraju i nie znajduje swoich odpowiedników na terenie innych krajów.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy prawa pracy »

  Prawo regulujące pracę nauczyciela zostało zreferowane w ustawie o nazwie Karta Nauczyciela. Instrukcje w niej ukazane prezentują m.in. kwalifikacje zawodowe pedagoga takie jak na przykład nauczyciel mianowany, nauczyciel stażysta, nauczyciel dypolomowany oraz nauczyciel kontraktowy. Przedłożyliśmy na stroniekartanauczyciela.edu.pl jakie są żądania aby zdobyć dany pułap i z jakimi zadaniami się on wiąże. Na stronach witryny wyszczególnione są też płace pedagoga na określonych stopniach kariery. Autonomiczną sprawą przedstawioną na łamach serwisu jest ewaluacja pracy nauczyciela i jej sposoby.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sosnowiec »

  Oferta usług świadczonych przez kancelarie adwokackie jest w zdecydowanej większości przypadków bardzo szeroka, nie obejmuje ona tylko jednej dziedziny prawa, lecz para się większością spraw dotyczących zarówno firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) jak również osób osobistych. Oferta niewątpliwie uzależniona jest od specjalizacji pracowników takiej kancelarii, im będzie więcej ich tym bogatsze będą usługi. Coraz w zdecydowanej większości przypadków pojawiają się kancelarie, które obsługują tylko duże przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych, w takich miejscach osoba prywatna nie zostanie niestety przyjęta.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat - historia »

  Dzieje adwokatury przybliża serwis www Historia Adwokatury, na stronach którego zawarte zostały dzieje adwokatury od panowania pierwszych Piastów, poprzez wieki średnie i czasy nowożytne, czas zaborów, okres międzywojenny, trudne dni II wojny światowej, czasy PRL, aż do czasów najnowszych. Przekrojowe spojrzenie na dzieje adwokatury pozwala na wnikliwe zaznajomienie się z dziejami adwokatury.Rola adwokatury w strukturze nowoczesnego państwa jest znacząca. W teraźniejszych czasach, całkiem prawdopodobne, że nawet bardziej niż kiedykolwiek poprzednio, zachodzi konieczność stania na straży prawa.
  Zadania adwokatury określone zostały w art. 1 ustawy Prawo o adwokaturze,w myśl ktorego adwokatura powołana jest do udzielania pomocy prawnej, współdziałania w ochronie praw i wolności obywatelskich, a dodatkowo w kształtowaniu i stosowaniu prawa.
  O fakcie, że nie są to wyłącznie puste wyrazu przekonuje historia adwokatury, zapisana pięknymi zgłoskami, będąca powodem do dumy wielu pokoleń adwokatów.
  Najnowsze, i wziąż najlepiej przemawiające przykłady heroicznej walki adwokatów o wolność i prawa obywateli, to sytuacje z epoki komunizmu, kiedy to adwokat był w większości wypadków tym, który był w stanie oprzeć się socjalistycznej władzy i narażając się na niebezpieczeństwo prywatne i swojej rodziny bronił osób represjonowanych poprzez komunistyczny aparat władzy.
  Trzeba jednak pamiętać, że historia adwokatury sięga daleko do tyłu, do czasów Bolesława Chrobrego. Jej zgłębienie jest nie tylko powinnością aplikantów adwokackich, ale przede wszystkim niespotykaną okazją obcowania z historią, zarówno palestry, jaki i historią naszego kraju. W dzisiejszych czasach lekcja płynąca z tej historii coraz w ogromnej liczbie przypadków powinna skłaniać do reflekcji, jak i działań, do pewnego stopniai przynajmniej tak heroicznych jak w trudnych czasach dekad minionych.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje on-line »

  Od paru już lat egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze mają formę testu. Powoduje to, że nauka się do tak ukształtowanego egzaminu powinno posiadać ściśle określoną postać, dostosowaną do metody egzaminowania.
  Jak więc najlepiej uczyć się do egzaminu na aplikację? Sposobów jest realnie wiele, ale najwięcej orędowników ma metoda polegająca na tym, aby rozwiązywać testy na aplikacje prawnicze online.
  Z pewnością w teraźniejszych czasach dużo prościej uczyć się do egzaminu wstępego na aplikacje prawnicze, niż jeszcze wiele lat temu. Bywa tak dlatego, że istnieją systemy wspomagające przygotowania do egzaminu kwalifikacyjnego, które oferują testy na aplikacje do rozwiązywania w Internecie. Przygotowania przez rozwiązywanie testów na aplikację w globalnej sieci Internet jest na 100% dużo bardziej efektywna niż zwykłe rozwiązywanie testów z długopisem w ręku.
  Który natomiast serwis www wybrać? Czym się w tej mierze sugerować? Sprawdź, jakie możliwości dają poszczególne serwisy internetowe z kategorii testy na aplikacje prawnicze i wybierz ten, który najlepiej będzie dostosowany do Twoich wymagań i dzięki któremu bez problemu zaliczysz egzamin wstępny na aplikację adwokacką czy komorniczą.Egzaminy na aplikacje prawnicze od paru lat mają formę testu. Ażeby dobrze nauczyć się do egzaminu kwalifikacyjnego, dobrze jest rozwiązywać testy na aplikacje. Jak się przygotować do testu na aplikację? Na co zwrócić wyjątkową uwagę? Przekonaj się.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »