SEO

Kancelaria adwokacka kraków

Kancelaria adwokacka kraków Jesteśmy świeżo otwartą kancelarią radcy prawnego kraków. Aby zdobyć kolejnych partnerów w sposób zatrważający zminimalizowaliśmy koszta naszych usług. Naprawdę jesteśmy teraz najtańszą kancelarią adwokacką na terenie krakowa.

Szczegóły strony adwokat-krakow.net.pl:

Podlinkuj stronę adwokat-krakow.net.pl:

Kancelaria adwokacka kraków

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca Prawny Katowice »

  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w zakresie obsługi prawnej firm i przedsiębiorstw. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem. Przedsiębiorstwa w trakcie swej działalności wielokrotnie napotykają na przepisy i ograniczenia ze skomplikowanymi przepisami prawa. Nieświadomość i niestosowanie się do tych praw może powodować poważne konsekwencje finansowe. Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla prawników »

  Innowacyjny system do zarządzania kancelarią prawniczą. Oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o małych, średnich jak i dużych kancelariach prawnych. Nasze aplikacje dają Ci możliwość łatwego zarządzania kancelarią prawną online. W wygodnym panelu znajdziesz między innymi e-sąd, wzory dokumentów, kalendarz czy aplikacje wspierające rozliczenia z klientami. Dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania kancelarią prawną będziesz mógł w prosty sposób mierzyć efektywność, zarządzać czasem i wiele więcej. Sprawdź nas koniecznie.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Wrocław »

  Wrocławska kancelaria Radcy Prawnego Ewy Jagodzińskiej-Antczak specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz w sprawach spadkowych. Radca prawny Wrocław oferuje Państwu profesjonalne poradnictwo, pomoc przy sporządzaniu pism procesowych, a przede wszystkim fachową reprezentację przed sądami.Zachowek - Kancelaria Wrocław reprezentuje swych klientów w sprawach o: zapłatę zachowku poprzez spadkobiercę testamentowego, uzupełnienie zachowku poprzez obdarowanego.

  Data dodania: 01 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Używanie karty kierowcy »

  Okres pracy profesjonalnego kierowcy jest ściśle ustalony ustawowo. Pojazdy wyekwipowane są w określone przyrządy, z kolei prowadzący pojazd zobowiązani są do posiadania właściwych dokumentów. Taki dowód stanowi Karta Kierowcy. Wniosek o nią złożyć można przez uzupełnienie ustalonego formularza przez internet lub listownie. Karta kierowcy służy do kolekcjonowania wiadomości aby w razie lustracji można było zademonstrować rejestr trasy. Nowinkę stanowi fakt, iż karta kierowcy jest dowodem, jaki istnieje tylko na terenie naszego kraju i nie znajduje swoich odpowiedników na terenie innych krajów.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy prawa pracy »

  Prawo regulujące pracę nauczyciela zostało zreferowane w ustawie o nazwie Karta Nauczyciela. Instrukcje w niej ukazane prezentują m.in. kwalifikacje zawodowe pedagoga takie jak na przykład nauczyciel mianowany, nauczyciel stażysta, nauczyciel dypolomowany oraz nauczyciel kontraktowy. Przedłożyliśmy na stroniekartanauczyciela.edu.pl jakie są żądania aby zdobyć dany pułap i z jakimi zadaniami się on wiąże. Na stronach witryny wyszczególnione są też płace pedagoga na określonych stopniach kariery. Autonomiczną sprawą przedstawioną na łamach serwisu jest ewaluacja pracy nauczyciela i jej sposoby.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Kraków, prawnik »

  Kancelaria radcy prawnego proponuje usługi z zakresu doradztwa i pomocy prawa publicznego, cywilnego, prawo Unii Europejskiej, ochrony środowiska, prawo własności intelektualnej, jej celem jest zapewnienie eksperckiej obsługi prawnej. Prowadzi ją Krzysztof Meder, prawnik z olbrzymim doświadczeniem, sędzia i radca prawny. Współpracując z ekspertami posiadającymi specjalistyczną wiedzę z przeróżnych dziedzin jest w stanie pomóc klientom w każdej sprawie. Proponujemy Państwu pomoc na dogodnych warunkach.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Głogów »

  Adwokat praktykujący w kancelarii lub spółce powinien czynić to zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Aktem normatywnym, który wysławia zasady wykonywania przez adwokata zawodu w kancelarii własnej albo spółce jest uchwała NRA nr 54/2009 z dnia 12. września 2009 r. w sprawie "Regulaminu wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach".
  Uchwała Naczelnej Rady Adwokackiej, opisana wyżej, obowiązuje od 31. października 2009 roku i zastąpiła regulamin uchwalony uchwałami NRA z 2003 roku. Każda kancelaria adwokacka dostała pocztą kserokopię nowouchwalonej uchwały NRA.
  Regulamin wykonywania zawodu adwokata w sposób nadzwyczaj szczegółowy normuje wiele zagadnień związanych z działalnością kancelarii, określa sposób, w jaki adwokat powinien zachować się w różnorakich wypadkach, między innymi normuje kwestie prowadzenia dokumentacji klienta i dokumentacji rachunkowej, kwestię lokalu, w którym wykonywana jest działalność czy też zagadnienia związane z zachowaniem tajemnicy adwokackiej.
  Regulamin wykonywania zawodu adwokata normuje również dylematy dotyczące umowy spółki, w której adwokat może wykonywać zawód.Regulaminu wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach określa zasady, według których adwokat może wykonywać zawód, oraz formy, w jakich może to czynić (spółki, kancelaria adwokacka).

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Na ciężkie momenty- wyłącznie radca prawny Częstochowa »

  Zapraszamy do biura kancelarii radcy prawnego Marcina Grobelaka zlokalizowanej w Częstochowie, jak i również na stronę www kancelarii gdzie można odszukać mnóstwo informacji o naszym funkcjonowaniu. Specjalizujemy się między innymi w prawie handlowym, pracy, karnym oraz w windykacji należności. Jesteśmy skuteczni w swoim działaniu o czym przekonali się aktualnie nasi interesanci. Jesteśmy zainteresowani notoryczną współpracą, aczkolwiek spokojnie realizujemy jednorazowe świadczenia na rzecz zleceniodawców.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat nysa »

  Prawnik nysa zajmuje się obsługa klientów z zakresu prawo cywilne nysa i prawo karne nysa. Nasz adwokat nysa prowadzi porady prawne nysa. Zachęcamy do umawiania się z naszym adwokatem telefonicznie by uniknąć niepotrzebnego gromadzenia się w kancelarii. Prowadzimy nasza kancelarie już od wielu lat, co gwarantuje Państwu niezawodność i bezpieczeństwo dobrej porady. Prawo karne nysa i prawo cywilne nysa to dwie dominujące gałęzie prawne którymi zajmuje się prawnik nysa. Adwokat nysa pomoże ci w ramach swoich możliwości rozwiązać jakiś problem czy pomóc zrozumieć tajniki naszego komplikowanego systemu prawnego prawnik nysa. Porady prawne nysa prowadzone są od poniedziałku do piątku. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym adwokatem. Każdy z nasz wcześniej czy później będzie potrzebował porady prawne nysa. Zachęcamy wtedy do kontaktu z naszym adwokat nysa, który pomoże Państwu przejść przez trudne często procesy sądowe. Prawnik nysa jest adwokatem z dużym wieloletnim doświadczeniem porady prawne nysa, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że prawo cywilne nysa i prawo karne nysa jest przez niego zrozumiałe i umie się do niego stosować.

  Data dodania: 15 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi prawnicze w całym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem woj. lubuskiego a także zachodniopomorskiego. Kancelaria Adwokacka oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego, wspólnot mieszkaniowych, oraz innych podmiotów. Kancelaria adwokata Tumielewicza prowadzi sprawy z zakresu między innymi: prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym),   procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań. Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne; dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej; opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych; reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, przygotowujemy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.
   

  Data dodania: 16 09 2013 · szczegóły wpisu »