SEO

Duraj Reck - Adwokat Katowice

Duraj Reck - Adwokat Katowice Zespół kilkunastu biegłych prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Będziesz współpracować z pewnymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Działamy z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie my, Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy.
Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.
Katowicka Kancelaria Duraj Reck i Partnerzy to zespoły zarządzane przez doświadczonych prawników, dedykowane licznym sektorom oraz obszarom prawa.
Dzięki takiemu podejściu zapewniamy naszym pracownikom możliwość współpracy przy różnorodnych projektach, co owocuje wymianą wiedzy i zdobywaniem praktycznych umiejętności.

W pracy kierujemy się otwartością w komunikacji, wzajemnym szacunkiem oraz nastawieniem na ciągły rozwój i poszukiwanie wyzwań. Jesteśmy dumni z zespołu, jaki tworzymy – doświadczonego, ale wciąż pełnego pasji.

Szczegóły strony durajreck.com:

Podlinkuj stronę durajreck.com:

Duraj Reck - Adwokat Katowice

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Notariusz w Krakowie »

  W przyzwoitej kancelarii notarialnej ktokolwiek z nas może liczyć na darmową co więcej rzetelną wiedzę na temat różnych operacji notarialnych oraz nieodzownych do ich dokonania dokumentów. Dlatego przed kupnem bądź sprzedażą posiadłości wskazane jest odwiedzić odpowiedniego notariusza, aby wyjaśnić wszelkie dwuznaczności dotyczące owego typu transakcji. Na nasze pytania odpowie albo sam rejent, albo biegły zatrudniany przez niego prawnik. Do notariusza warto zgłosić się w kwestii poświadczenia zgodności z oryginałem wszelkich dokumentów, duplikatów oraz sygnatur.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania po wypadku »

  Gdy poniosłeś krzywdę w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, czy też choroby zawodowej zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi metodami postępowania opublikowanymi na stronie firmowej, a również zapoznania się z wszelkimi istotnymi wiadomościami zademonstrowanymi w klarowny i przystępny dla każdego sposób.
  Celem naszego postępowania jest najlepszy efekt, polegający na ujawnieniu zupełnego obrazu straty oraz pozyskaniu dla poszkodowanego maksymalnie wysokiego odszkodowania oraz świadczeń przysługujących z powodu wypadki. Staramy się przyczynić się do zdobycia odszkodowania w możliwie jak najkrótszym czasie, nie skupiającą się tylko do złożenia odpowiedniego pismo w sądzie. W celu umówienia się z naszym przedstawicielem powinno się skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Absorbujemy się kompetentnym doradztwem ustawowym, postępowaniem kwestji spornych oraz reprezentowaniem kontrahentów przed należytymi rządami.Poznańska kancelaria prawna Renata Urowska to w tym momencie najlepsza organizacja w kraju.Zajmujemy się rzeczami zarówno na rzecz osobników indywidualnych jak także na rzecz firm co czyni naszą firmę bardzo cenioną przez wszelkie instytucje.Jesteśmy na sektorze obecnie wiele lat tym samym żadne zobowiązania oraz trudne kwestie nie są na rzecz nas wyzwaniem.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia prawo Wrocław »

  Jeśli szukasz interesującego zawodu, prawo jest niewątpliwie zawodem interesującym, wybierz stosowną uczelnię, która zagwarantuje Ci wspaniałe wykształcenie. Perspektywiczna oferta edukacyjna na uczelniach takich jak Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Znajdź stosowną uczelnię ze swojego miasta Wrocław, studia na kierunku prawo.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa super prawnik »

  Jesteśmy doświadczonym zespołem radców prawnych specjalizujących się w określonej sferze dzięki czemu możesz być pewien że jesteśmy przygotowani do problemu w 100 procentach i należycie wywiązujemy się ze swoich zadań. Świadczymy usługi w innych językach takich jak angielski czy niemiecki, naszymi nabywcami są osoby prywatne oraz klienci korporacyjni i spółki tak więc nie jest dla nas problemem stan prawny klienta. Sporządzamy opinie prawne odnośnie rozmaitych umów lub koncesji gdy chodzi o aspekty prawne.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Sosnowiec »

  Oferta usług świadczonych przez kancelarie adwokackie jest w zdecydowanej większości przypadków bardzo szeroka, nie obejmuje ona tylko jednej dziedziny prawa, lecz para się większością spraw dotyczących zarówno firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) jak również osób osobistych. Oferta niewątpliwie uzależniona jest od specjalizacji pracowników takiej kancelarii, im będzie więcej ich tym bogatsze będą usługi. Coraz w zdecydowanej większości przypadków pojawiają się kancelarie, które obsługują tylko duże przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych, w takich miejscach osoba prywatna nie zostanie niestety przyjęta.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Aby agencja detektywistyczna miała szansę pochwalić się doskonałą skutecznością podejmowanych działań powinna posiadać duże doświadczenie, kompetentnych pracowników oraz umiejętność spożytkowania nowoczesnych technologii, które pomogą w zdobywaniu wszelkich pomocnych informacji. Bez wątpienia agencja ma wszystkie te cechy. Przez ponad pięć lat funkcjonowania pomogła bardzo dużej liczbie klientów, zapewniając przy tym dyskrecję, staranność oraz bardzo dobrą jakość usług. Jej witryna posiada dokładne informacje dotyczące przeróżnych usług przez nią proponowanych, cennik a także bardzo wiele innych przydatnych informacji. Jeżeli zaciekawiła Cię jej oferta to niewątpliwie musisz wejść na jej stronę już teraz!

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro detektywistyczne »

  Na przedstawianej stronie www znajduje się oferta agencji detektywistycznej Detektyw. Firma wszystkie usługi świadczy na obszarze nie tylko Polski, ale i Europy.
  Agencja co roku rozwiązuje mnóstwo różnorodnych spraw, co sprawia, że zyskuje tak duże zaufanie klientów. Detektyw zajmuje się rozmaitymi sprawami, od wywiadu gospodarczego poprzez poszukiwania osób zaginionych aż po wszelkie obserwacje oraz kwestie kryminalne. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami!

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikację online »

  Od kilku już lat egzaminy wstępne na aplikacje prawnicze mają postać testu. Stwarza to, że uczenie się do tak ukształtowanego egzaminu powinno mieć ściśle określoną postać, dopasowaną do formy egzaminu.
  Jak więc najefektywniej przygotowywać się do egzaminu na aplikację? Metod jest faktycznie wiele, ale najwięcej zwolenników ma metoda polegająca na tym, żeby rozwiązywać testy na aplikacje prawnicze przez Internet.
  Na pewno w teraźniejszych czasach dużo prościej uczyć się do egzaminu wstępego na aplikacje prawnicze, niż jeszcze wiele lat temu. Jest tak dlatego, że istnieją systemy ułatwiające przygotowania do egzaminu konkursowego, które oferują testy na aplikacje do rozwiązywania online. Przygotowania poprzez rozwiązywanie testów na aplikację w sieci Internet jest z pewnością dużo bardziej przyjemna niż tradycyjne przerabianie testów z długopisem w ręku.
  Który jednakże system wybrać? Czym się w tej mierze kierować? Zobacz, co oferują poszczególne platformy edukacyjne z grupy testy na aplikacje prawnicze i wybierz ten, który najlepiej będzie dostosowany do Twoich wymagań i dzięki któremu bez kłopotu zdasz egzamin kwalifikacyjny na aplikację adwokacką czy radcowską.Egzaminy na aplikacje prawnicze od kilku lat mają formę testową. By dobrze nauczyć się do egzaminu wstępnego, dobrze jest rozwiązywać testy na aplikacje w Internecie. Jak się uczyć do egzaminu na aplikację? Na co zwrócić szczególną uwagę? Zobacz.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzeciw od nakazu zapłaty »

  Każda kancelaria nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym jest miejscem obsługującym prawników ze względu na zakaz zatrudniania adwokatów poprzez kancelarie adwokackie. Są traktowani jako miejsca pomocnicze, które zajmują się wspomaganiem pracy konkretnych mecenasów. Nieco przeciwnie jest w wypadku radców ustawowych. Tam możliwa jest dowolność, prawnicy z tej korporacji mogą występować niezależnie lub mogą podpisywać umowy o pracę. Od wielu lat coraz głośniej mówi się o potrzebie połączenia obydwu spółce i wykonania innych warunków obsługi prawnej obywateli. Komentatorzy podkreślają, że w naszym państwie jest niełatwo o mało kosztowne porady prawne. Wrocław różni się znacznie od norm wyznaczanych poprzez państwa Starej Europy, gdzie posiadanie rodzinnych adwokatów jest normą. Stali prawnicy zajmują się sprawami cywilnymi, spadkami, testamentami, a w przypadku poważniejszych kwestii, pośredniczą w załatwieniu adekwatnej kancelarii adwokackiej. Warszawę dzielą od takich rozwiązań lata świetlne. W wielu państwach europejskich niesłychanie popularne są ubezpieczenia prawne, tak zwane OP. Wykupienie polisy stwarza sposobność skorzystania z usług prawnika, jeżeli już już zajdzie taka konieczność. Dzięki ubezpieczeniom Wszyscy ludzie nie martwią się, że o ile już zdarzy się trudna sytuacja, to nie będzie ich stać na pomoc, której może udzielić adwokat. Bydgoszcz też ma tego rodzaju ofertę, niemniej jednak jest ona bardzo słabo rozreklamowana. Główna przyczyna leży po stronie prawników. Ponieważ mają wielu nabywców, to nie są zainteresowani tego rodzaju usługami. Każda kancelaria nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym jest miejscem obsługującym prawników ze względu na zakaz zatrudniania adwokatów przez kancelarie adwokackie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »