SEO

Doradztwo podatkowe Warszawa

Doradztwo podatkowe Warszawa Kancelaria adwokacka Snopczyński oferuje kompleksową obsługę prawną. Pomoże załatwić sprawy spadkowe, windykację czy uzyskać odszkodowanie lub rozwód. Zespół tworzy adwokat Mikołaj Snopczyński i Maria Snopczyńska. Oferta firmy obejmuje prawo karne, cywilne, administracyjne, podatkowe, ubezpieczeniowe. Zakres usług zawiera też prawo spadkowe, rodzinne i windykację. Kancelaria adwokacka kieruje swe usługi do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Firma udziela też porad przez Internet.

Szczegóły strony snopczynski.pl:

Podlinkuj stronę snopczynski.pl:

Doradztwo podatkowe Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Wrocław »

  Zorientowana na obsługę osób prywatnych jak również przedsiębiorstw i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Zapewniająca szczegółową analizę zgromadzonych dokumentów i indywidualnej sytuacji klienta w kontekście aktualnych przepisów prawa. Adwokat zapewnia kompleksowe wsparcie merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i prawidłowość udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste zaangażowanie analizowanej sprawie. Praktyczna obsługa prawna w zakresie tworzenia dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa »

  Regionalna kancelaria patentowa stale współdziała z wieloma fabrykami w kraju oraz na świecie na podstawie jednostkowych bądź pernamentnych umów. Lokalne usługi wykonujemy dla jednostek, fabryk, osób prowadzących aktywność gospodarczą, osób prywatnych i innych komórek organizacyjnych. Pomagamy w edytowaniu dokumentacji powiązanej ze zgłaszaniem do ochrony prawnej wynalazków, modeli użytkowych, krojów przemysłowych, logotypów handlowych. Doradzamy jak zachowywać się w wypadku przedsięwzięć powiązanych z nieuczciwą konkurencją w odniesieniu do oznakowań handlowych, wynalazków oraz wzorców przemysłowych.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek uk »

  Komu należy się rekompensata za powstałe uszkodzenia na przykład w zdarzeniu samochodowym w UK? Kto ma prawo żądać wydania odpowiedniej kwoty odszkodowania w Anglii? Jeśli poszukujesz odpowiedzi na powyższe i podobne zagadnienia to nasz serwis na pewno je posiada. Prócz tego na witrynie zobaczysz także jednocześnie wiele rzetelnych i konkretnych tekstów tyczących się rekompensat materialnych za wypadki, które miały miejsce w naszym kraju. Zapewniamy duży poziom merytoryczny opublikowanych tu informacji.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy karne|Sprawy karne Warszawa »

  Odbierasz wezwanie na rozprawę lecz zupełnie nie wiesz co zrobić? A tymczasem można sobie z tym dać radę w nader banalny sposób. Wystarczy wybrać się się do kancelarii adwokackiej, której postępowania ujmują sprawy karne. Warszawa jest miejscem, w którym jest ich sporo. Nim jednak wybierzesz którąś z nich powinieneś zapoznać się z różnymi propozycjami. Przede wszystkim zapraszamy do zwrócenia uwagi na to, co oferuje nasz obrońca. Udzieli on w pierwszej kolejności porady prawnej oraz w razie potrzeby także przystąpi do obrony w sądzie. Dokładnie powiadamia o następujących postępowaniach w sprawie, co jest bardzo ważne szczególnie, gdy jest się na ławie oskarżonych.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks postępowania cywilnego »

  Kodeks rodzinny, pisma procesowe, teksty ustaw i przepisów prawnych to zaledwie garstka spośród pozycji, które znajdują się w zbiorach księgarni internetowej LexisNexis. Prezentowana oferta wzbogacona jest również o doskonale znane podręczniki prawne, takie jak Zobowiązania ? Czachórskiego, Logika dla prawników ? Malinowskiego czy też Nieruchomości Bieniek Gerard. Wśród pozostałych kategorii znalazły się m.in. czasopisma, branżowe artykuły czy też powoli, ale stabilnie wkraczające na rynek e-booki. Pełna oferta księgarni dostępna jest pod adresem: www.ksiegarnia.lexisnexis.pl.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulacja szkody »

  Niestety, częstokroć wypłacane jest  zaniżone odszkodowanie, które nie rekompensuje całkowicie strat poniesionych przez ofiary wypadków. Związane jest to z dzialaniem korporacji ubezpieczeniowych, które próbują jak mogą, żeby unikać wypłaty znacznych sum.

  Data dodania: 26 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie prawne w Anglii »

  Nosisz się z zamiarem skorzystania z usług profesjonalnych prawników? Nie wiesz jak rozpocząć jego wyszukiwania? W tym celu przede wszystkim niezbędne okazuje się skorzystanie z globalnej sieci, w którym możemy odnaleźć różnorodne oferty zarówno indywidualnie służących radą ekspertów jak również i pełnych kancelarii prawnych. W sieci dostępny jest zaś wypasioną katalog firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), który łączy w sobie wszystkie oferty podmiotów, a dodatkowo specjalistów z dziedziny prawa.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompensja odszkodowania komunikacyjne - odszkodowania, odszkodowanie, odszkodowania powypadkowe, wypadek, odszkodowanie za śmierć »

  Kompensja jest firmą zajmującą się pozyskiwaniem odszkodowań komunikacyjnych. Jeżeli zakład ubezpieczeń nie wypłacił lub zaniżył Twoje odszkodowanie to znaczy, że potrzebujesz profesjonalnej pomocy firmy Kompensja. Odzyskujemy odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby, koszty leczenia, utracone dochody, pogorszenie sytuacji życiowej oraz rentę za zwiększone potrzeby. Gwarantujemy uzyskanie najwyższego odszkodowania w Polsce. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych i zawsze służymy pomocą, bądź radą. W każdej chwili klient może uzyskać informację o przebiegu sprawy, czy zadać pytanie w razie wątpliwości lub niejasności odnośnie swojego odszkodowania. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z klientów był zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany z pracy jaką dla niego wykonujemy.
  Nasz zespół składa się z pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych i będzie służył Państwu wszelką pomocą w procesie likwidacji szkody. www. kompensja. pl ? wejdź i sprawdź sam. Nie czekaj już dłużej i sprawdź sam, jak działa najlepsza firma, pozyskująca odszkodowania komunikacyjne, w Polsce!

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gorzów »

  Kancelaria Adwokacka Tumielewicz jest nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą świadczącą pomoc prawną na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województw: lubuskie oraz zachodniopomorskie.  Kancelaria Adwokacka udziela kompleksową obsługę Klientów indywidualnych a także jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów. Kancelaria Adwokacka zajmuje się sprawami z zakresu między innymi: prawa rodzinnego (w tym sprawy o rozwód, separację, ustalenie kontaktów, ich egzekucje, sprawy z tzw. Konwencji Haskiej), prawa handlowego, prawa pracy, prawa karnego (broniąc oskarżonych, jak również pomagając osobom Pokrzywdzonym),   procesów sądowych, obsługi obrotu nieruchomościami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.
  Odszkodowania, windykacja należności - w tym dochodzenie odszkodowań za szkody na osobie oraz szkody majątkowe powstałe w następstwie m. in. błędów medycznych oraz zdarzeń objętych ubezpieczeniami mienia, a także w sprawach o zapłatę, naruszenie dóbr osobistych, błąd w sztuce lekarskiej.
  Spory pomiędzy inwestorami a wykonawcami, błędy w sztuce budowlanej, i inne. Dochodzimy odszkodowań z tytułu błędów w sztuce budowlanej. Opracowujemy kontrakty na realizacje inwestycji budowlanych. Reprezentujemy przed organami administracyjnymi wszystkich instancji, sporządzamy odwołania, zażalenia i skargi, pomoc w uzyskiwaniu pozwoleń, koncesji i innych dokumentów.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • MyEkspert- Odzyskiwanie odszkodowań, pomoc rzeczoznawcy, pomoc prawna, mobilni eksperci Daniel Franko »

  Czy jesteś zadowolony ze swojego odszkodowania za kolizję lub wypadek? Jeśli nie to zgłoś się do firmy MyEkspert, odzyskiwanie odszkodowań jest naszą specjalnością. Firmy ubezpieczeniowe często zaniżają należne odszkodowania. Możesz samodzielnie się odwoływać od wyceny ubezpieczyciela, ale warto zwrócić się do profesjonalnej firmy i uzyskać pomoc rzeczoznawcy, niezależnego od firmy ubezpieczeniowej. Jeśli szukasz rzeczoznawcy na podlasiu, to chętnie służymy pomocą.
  Nasza firma powstała z myślą o wszystkich poszkodowanych osobach. Jako profesjonalna kancelaria odszkodowawcza reprezentujemy klienta przed Towarzystwami Ubezpieczeniowymi nie tylko w nowych sprawach, ale w takich, które zostały już przez ubezpieczyciela zakończone. Stawiamy na pełen profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. W Twoim imieniu wywalczymy, należne Ci odszkodowanie za wszelkie urazy i obrażenia ciała poniesione w wyniku wypadku komunikacyjnego, oraz za straty materialne związane z uszkodzeniem pojazdu. Jeżeli w wyniku wypadku komunikacyjnego straciłeś bliską osobę możesz się starać o zadośćuczynienie. Pomożemy Ci również w przypadku, gdy wypłacone odszkodowanie nie pozwala na przywrócenie mienia do stanu przed uszkodzeniem.
  MyEkspert, z nami uzyskasz większe odszkodowanie, niż gdybyś starał się o nie samodzielnie. Odszkodowania otrzymane przy naszej pomocy pozwolą na odpowiednią rekompensatę skutków zdarzenia, dodatkową gotówkę możesz uzyskać nawet w ciągu 3 dni. Oferujemy profesjonalną usługę prawną, bezpłatną analizę sprawy, oraz wsparcie wykwalifikowanych rzeczoznawców oraz likwidatorów szkód.
  Daniel Fronko- rzeczoznawca, mobilny ekspert

  Data dodania: 10 06 2018 · szczegóły wpisu »