SEO

Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Adwokaci Elbląg, radca prawny Elbląg »

  Jeżeli mieszkacie Państwo w Olsztynie albo okolicy i interesują Was zagadnienia prawne, zapraszamy na stronę www.bib.com. pl, gdzie w branżach adwokaci Elbląg i radca prawny Elbląg zgromadziliśmy informacje o firmach świadczących usługi w tym zakresie.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Bydgoszcz »

  Odszkodowania komunikacyjne to specjalność naszej kancelarii. Kancelaria Solus od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą Klientów, którzy doznali strat w wyniku wypadku drogowego. Priorytetem naszej kancelarii jest szybka i skuteczna reakcja, a także dokładna ocena danej sprawy, co ma wpływ na zdolność dochodzenia wysokich odszkodowań dla naszych Klientów.
  Kolizja drogowa to jedna z najczęściej występujących przyczyn powstawania szkód. Wzmożony ruch na ulicach, a także pogarszające się warunki pogodowe negatywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa na drogach. Wszystkie osoby pokrzywdzone lub poszkodowane w wypadkach drogowych mogą liczyć na poprawę sytuacji majątkowej w formie odszkodowania.
  W firmie Salus dbamy o niesienie pomocy wszystkim uczestnikom ruchu drogowego - pieszym, kierowcom, pasażerom pojazdów mechanicznych, rowerzystom i motocyklistom. Nasi pracownicy dochodzą odszkodowań za obrażenia ciała, rozstrój zdrowia, a także za uszkodzone lub zniszczone mienie. Biuro odszkodowań Solus posiada także bogate doświadczenie w dochodzeniu innych form roszczeń takich jak zadośćuczynienia, renty i zwroty kosztów na leczenie.
  Podczas postępowania, nasi pracownicy dogłębnie analizują daną sprawę i dobierają adekwatną strategię działań. Ponadto zajmują się przygotowaniem odpowiednich dokumentów i dbają o fachową reprezentacją Klientów firmy przed odpowiednimi organami administracji i sądownictwa. Zawsze starają się o bieżące informowanie Klientów o postępach zlecenia.
  Firma Solus to doskonały wybór w dziedzinie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, których bogata wiedza prawna ma wpływ na efektywność postępowania. Zapewniamy najwyższe odszkodowania i przyjazną obsługę. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Na obecnym rynku funkcjonuje wielu usługodawców w branży prawno - społecznej. Nasza kancelaria wyróżnia się tym, że zawsze dba o klienta oraz stara się, aby oferowane przez nas porady prawne online dopasowane były do indywidualnych wymagań każdego odbiorcy. Współpracuj więc z nami, a szybko zapomnisz o swoich problemach.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Głogów »

  Adwokat praktykujący w kancelarii lub spółce powinien czynić to zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Aktem normatywnym, który wysławia zasady wykonywania przez adwokata zawodu w kancelarii własnej albo spółce jest uchwała NRA nr 54/2009 z dnia 12. września 2009 r. w sprawie "Regulaminu wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach".
  Uchwała Naczelnej Rady Adwokackiej, opisana wyżej, obowiązuje od 31. października 2009 roku i zastąpiła regulamin uchwalony uchwałami NRA z 2003 roku. Każda kancelaria adwokacka dostała pocztą kserokopię nowouchwalonej uchwały NRA.
  Regulamin wykonywania zawodu adwokata w sposób nadzwyczaj szczegółowy normuje wiele zagadnień związanych z działalnością kancelarii, określa sposób, w jaki adwokat powinien zachować się w różnorakich wypadkach, między innymi normuje kwestie prowadzenia dokumentacji klienta i dokumentacji rachunkowej, kwestię lokalu, w którym wykonywana jest działalność czy też zagadnienia związane z zachowaniem tajemnicy adwokackiej.
  Regulamin wykonywania zawodu adwokata normuje również dylematy dotyczące umowy spółki, w której adwokat może wykonywać zawód.Regulaminu wykonywania zawodu adwokata w kancelarii indywidualnej lub spółkach określa zasady, według których adwokat może wykonywać zawód, oraz formy, w jakich może to czynić (spółki, kancelaria adwokacka).

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Olsztyn »

  Jeżeli mieszkacie Państwo w Olsztynie lub okolicy i interesują Was zagadnienia prawne, zapraszamy na stronę www.bib.com. pl, gdzie w branżach adwokat olsztyn i radcy prawni Olsztyn zgromadziliśmy informacje o firmach świadczących usługi w tym zakresie.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Olsztyn »

  Jeżeli mieszkacie Państwo w Olsztynie albo okolicy i interesują Was zagadnienia prawne, zapraszamy na stronę www.bib.com. pl, gdzie w branżach adwokaci olsztyn i radca prawny Olsztyn zgromadziliśmy informacje o firmach świadczących usługi w tym zakresie.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna Kraków, prawnik »

  Kancelaria radcy prawnego proponuje usługi z zakresu doradztwa i pomocy prawa publicznego, cywilnego, prawo Unii Europejskiej, ochrony środowiska, prawo własności intelektualnej, jej celem jest zapewnienie eksperckiej obsługi prawnej. Prowadzi ją Krzysztof Meder, prawnik z olbrzymim doświadczeniem, sędzia i radca prawny. Współpracując z ekspertami posiadającymi specjalistyczną wiedzę z przeróżnych dziedzin jest w stanie pomóc klientom w każdej sprawie. Proponujemy Państwu pomoc na dogodnych warunkach.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwód Białystok »

  Według nowszego i coraz powszechniej uznawanego poglądu koncepcja podmiotowego prawa dziedziczenia jest uzasadniona i pożyteczna praktycznie. Prawo dziedziczenia odnosi się nie do poszczególnych rzeczy i praw wchodzących w skład spadku, lecz do spadku jako pewnej całości. Prawo dziedziczenia należy do kategorii praw podmiotowych bezwzględnych, tzn. że jest skuteczne wobec wszystkich. Poprzez prawo spadkowe rozumie się wszystkie procedury jakie są konieczne dla przekazania majątku zmarłego krewnym.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat kraków »

  Praktycznie każdego dnia setki mężyczyzn odczuwa potrzebę na poradę kancelarii prawniczej. Niejednokrotnie bywa tak, że jednostki społeczne nie posiadają keshu na opłacenie kancelarii adwokackiej. W tego typu przypadkach tak istotna może być pomoc adwokatów z urzedu. Prawnicy Ci są w takich przypadkach opłacani przez Polskę.

  Pragnąc jednak wrócić do topicku warto wspomnieć to, że praktycznie każdy mężczyzna nigdy niespodziewa się tego, że za jakiś czas potrzebować wskazówki radca prawny kraków

  Gabinet powstała z ujęciem o udzieleniu asysty legislacyjnej szerokiej grupie ludzi. Usługi świadczone są przez wprawnych prawników.
  Kancelaria prawna świadczy bardzo dobrej jakości usługi prawne za niewysoką cenę.

  Zapewniamy kompleksową obsługę prawną instytucji, a także okazjonalną pomoc osobom fizycznym. Korzystamy również z pomocy doraźnej radcy prawnego.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne »

  Jesteśmy uniwersalni oraz elastyczni, naszą branżą jest wszechstronnie rozumiane ustawodawstwo, staramy się jak najakuratniej przystosowywać się do konkretnej sprawy, by do granic możliwości wykorzystać swoje umiejętności oraz wiedzę na rzecz Państwa wszelkich oczekiwań. Edukacja oraz doświadczenie adwokatów z naszej kancelarii przynosi porękę całkowitego profesjonalizmu, a także bezpieczeństwa wykonywanych operacji. Zmierzamy do tego, by nasze rady prawnicze oferować na jak najbardziej wysokim poziomie, by wszystko to sprawiło, że nasza kancelaria była jedną z zazwyczaj rekomendowanych oraz odwiedzanych.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Nasz adwokat Wrocław zapewni Wam pomoc na najefektywniejszym poziomie w sprawach karnych, podatkowych, gospodarczych, cywilnych i wszystkich innych z którymi się do niego odezwiecie. Zachęcamy do kontaktu!

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Krzysztofa Bigoszewskiego jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą, której przewodnim celem jest zapewnienie swoim klientom najlepszej, rzetelniejszej obsługi prawnej i najskuteczniejszej obrony ich interesów oraz dochodzenia ich praw tak w życiu prywatnym, jak i w obrocie gospodarczym, czy też w kontaktach z organami państwa lub organami samorządów terytorialnych.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  Zapraszam uprzejmie do kancelarii adwokackiej, w której świadczę dla Państwa wielokierunkową pomoc prawną, obejmującą doradztwo oraz zastępstwo procesowe w sądach różnych instancji. Przy moim wsparciu rozwiążą Państwo takie tematy jak: sprawy alimentacyjne, dylematy spadkowe, rozwodowe, podziały majątku w przeróżnych sytuacjach, umowy cywilnoprawne, odzyskiwanie wierzytelności, sprawy o zadośćuczynienie. U mnie zakończą Państwo też sprawy dotyczące nieruchomości oraz dotyczące prawa pracy i prawa kupieckiego. Po zapoznaniu się ze sprawą formułuję metodę dalszego postępowania, uwzględniając reguły niejawności w posługiwaniu się Państwa danymi oraz powierzonymi dokumentami. Kompetentnie a zwłaszcza efektywnie reprezentuję Państwa w każdych rodzajach rozpraw i postępowań. Zapraszam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy Bydgoszcz »

  Jeżeli zechcesz skorzystać z niezwykle ciekawej propozycji ofertowej naszej renomowanej kancelarii radcowskiej Trust Prawnicy Bydgoszcz, uzyskasz satysfakcjonujące i jasno uregulowane usługi prawnicze w wyjątkowo rozsądnej cenie. Profesjonalne usługi niniejszej kancelarii uwzględniają różnorodne dziedziny tematyczne, z tej przyczyny zarówno jeżeli chodzi o porady adwokackie odnoszące się do zróżnicowanych błędów medycznych, jak też kiedy kwestią jest wszechstronna obsługa prawna firm Bydgoszcz to za sprawą niniejszej kancelarii miejsce zdecydowanie warte zaufania. Zdobyta przez nas szeroka wiedza, jak również zachwycające, długoletnie doświadczenie zapewniają, że uzyskasz zadowalające usługi. Żeby odnaleźć naszą kancelarię w Internecie, trzeba jedynie wpisać w którąkolwiek wyszukiwarkę ?zadośćuczynienie za błędy medyczne Bydgoszcz? lub ?rzetelna pomoc prawna Bydgoszcz? albo po prostu odwiedzić naszą witrynę online - www. trust. bydgoszcz. pl, do czego gorąco każdego zapraszamy!

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Warszawa »

  Opisywany Radca Prawny Warszawa poleca swoje rzetelne usługi. Polecamy pomoc w takich sprawach jak zachowek lub też separacja. Do wszystkich kwestii podchodzimy profesjonalnie, starając się o to, aby odbiorca był zupełnie usatysfakcjonowany. Na stronie online są zamieszczone dokładniejsze informacje. Kancelaria Prawna może dopomóc w rozmaitych sprawach, w szczególności w tych problematycznych - np. sprawy karne. Nasza spółka nie obawia się nowych wyzwań, są w niej zatrudnieni profesjonaliści w pełni sprawdzeni, kapitalnie wywiązują się z powierzonych zadań. Kancelaria troszczy się o to, aby wypełnić wszystkie potrzeby swoich odbiorców.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

Adwokaci - nowa strona:

Adres: