SEO

Projekty domów

Projekty domów Blog Projekty domów porusza aspekty budowy domu, tematykę projektów domów, zagospodarowania działki, lokalizacji budynku na działce, jakie odległości od ogrodzenia itp.
Jednocześnie jest uwględniona tematyka adaptacja projektu gotowego czy inaczej nazywanych projektów typowych.
Jednym z głównych tematów dla inwestorów myślących o budowie domu jest decyzja czy projekt gotowy i adaptacja, czy projekt indywidualny.

Szczegóły strony projekty-domow.com:

Podlinkuj stronę projekty-domow.com:

Projekty domów

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Jeżeli ktoś potrzebuje akurat usług takich jak projektowanie ogrodów Warszawa niewątpliwie powinna być zaliczona do grona miejsc, które odwiedzi już w pierwszej kolejności. To właśnie tutaj możemy skorzystać ze wszystkich rzeczy zawartych w ofercie, która przedstawiona jest na stronie www.architektrr.pl ? i jak najbardziej warto jest się bliżej z nią zapoznać, bo głównie jej niesamowity profesjonalizm sprawia, że właściwie każdy klient będzie z niej w pełni zadowolony. Dosłownie wszystkie ogrody zaprojektowane przez ową firmę odznaczają się niesamowitym wręcz pięknem, a w całym tym procesie klient bierze czynny udział, gdyż usługi te wykonywane są przy możliwie największym uwzględnieniu wszystkich jego osobistych potrzeb oraz wymagań. Nie można zapominać również i o tym, że oferta obejmuje ponadto usługi takie jak projektowanie wnętrz, dzięki czemu prowadząc współpracę z tą właśnie firmą możemy kompletnie zaprojektować i urządzić całość miejsca, w którym zamierzamy mieszkać.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy drewniane »

  Profisbud ? najważniejszy dla nas jest profesjonalizm, innowacyjność i funkcjonalność! Jesteśmy prężnie działającą firmą budowlaną, która oferuje Państwu sprzedaż i montaż gotowych domów z elementów drewnianych. Nasze usługi cechuje najwyższa jakość wykonania, a oferowane produkty odznaczają się nie tylko rewelacyjną funkcjonalnością, ale również niesamowitym komfortem użytkowania. W trosce o Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie, zatrudniamy tylko doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych pracowników, tym samym zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo, niezawodność i doskonałe wykonanie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie uwagi i wymagania naszych kontrahentów.Państwa zadowolenie i satysfakcja są naszym priorytetem! Będąc autoryzowanym partnerem firmy Ost-Commerz Polska, która która na przestrzeni 30 lat wykonała ponad 40 tysięcy zleceń montażu gotowych domów na terenie całej Europy, możemy garściami czerpać z jej doświadczeń, aby jeszcze lepiej odpowiadać na Państwa potrzeby. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ? tylko tutaj znajdą Państwo domy ponadprzeciętne, ekologiczne i jedyne w swoim rodzaju!

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje »

  Virtual City jest to pracownia gromadząca zespół specjalistów o zróżnicowanych zainteresowaniach, dzięki czemu oferowane projekty architektoniczne zawsze są wyjątkowe i unikalne. Kadrę charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz innowacyjne metody działania, pośród których można znaleźć różnego rodzaju fotorealistyczne wizualizacje, animacje, a także co obecnie należy do rzadkości, w pełni ręcznie wykonywane makiety architektoniczne. Dla zainteresowanych strona oferuje także galerię zawierającą zrealizowane do tej pory zlecenia. Prawidłowo przygotowana inwestycja to podstawa sukcesu, warto więc zadanie to zlecić specjalistom z Virtual City.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Płock »

  Przedsiębiorstwo świadczy usługi z obszaru projektów budowlanych i wnętrz, kosztorysów oraz wycen budowli, świadectw energetycznych. Firma proponuje znaczny aspekt propozycji, i fachowe stosunek do indywidualnego Petenta przedsiębiorstwa. Decydując się na usługi pracowni kosztorysowo - projektowej wybierasz profesjonalnie stworzone powierzone zlecenie, dopięte na ostatni guzik. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją na witrynie firmowej oraz do kontaktu z firmą.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie domy drewniane całoroczne »

  Na stronie Pro-Eko-Art Wrocław przedstawiono dane o dokonanych modernizacjach. Dobry architekt orientuje się jak dopasować obiekt do zaprezentowanych potrzeb odbiorcy. Fakt, że tanio można zaplanować inwestycję to jeden z atutów przedsiębiorstwa. Domy drewniane mają właściwości ekologiczne i gwarantują możliwość całorocznego użytkowania. Dobry architekt przygotowuje dom drewniany tak, aby straty ciepła były zredukowane. Dzięki uwzględnieniu technologii szkieletowej można zatroszczyć się o to, by warstwa ocieplająca była właściwie gruba. Tak więc domy te mieszczą się w grupie energooszczędnych. Przy kreacji domu drewnianego odpowiednio dopasowuje się powierzchnię przeszkleń, liczbę okien. Aby była jak najbardziej stosowna wentylacja, mocowane są rekuperatory. Eksperci z Wrocławia wykonują projekty tak, by domy przyjmowały formę kolektorów słonecznych. Pro-Eko-Art oferuje nie tylko budowę, ale i biały montaż oraz mocowanie paneli. Udostępniany jest stan pod klucz.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Jest taki kierunek na studiach, jak projektowanie wnętrz Warszawa. Jest on dość oblegany, ponieważ przyszli studenci dostrzegli własną szansę. O ile ktoś potrafi niebanalnie spojrzeć na wnętrze, obmyślić ciekawe zestawienie mebli i kolorów, to jest to dla niego perfekcyjny kierunek. Potrzeba jednakże wielu umiejętności, bez których projektowanie wnętrz Warszawa się nie uda. W informatorach kierunkowych można poczytać, dla kogo jest to kierunek,, a dodatkowo jakie umiejętności dobrze jest posiadać. I jaką pracę późnie można wykonywać.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi szklarskie Warszawa »

  We współczesnych czasach usługi szklarskie Warszawa, tak samo, jak też inne miasta, ma możność zaproponować na zdecydowanie atrakcyjniejszym poziomie, niż kiedyś. Wraz z rozwijaną technologią, pojawiły się bowiem rozwiązania, dzięki którym wybierając ofertę "szyby kuchenne Warszawa" bądź "drzwi prysznicowe Warszawa", osiągnie się produkty rewelacyjnej jakości. Najnowsze rozwiązania technologiczne dały możliwość także istotnie powiększyć zakres artykułów, jakie ze szkła da się wykonywać. Dziś zakupić można nie tylko szyby do szaf albo szklane drzwi. Także zabudowy szklane, meble ze szkła bądź panele szklane Warszawa w swych sklepach oferuje bardzo często. Zakupują je zarówno klienci indywidualni, którzy cenią sobie takiego rodzaju styl, jak i różnego typu przedsiębiorstwa, które dzięki szklanym produktom otrzymują wyjątkowy styl w posiadanych obiektach. Zarówno dla pierwszych, jak również drugich, wyjątkową propozycję ofertową proponuje producent drzwi szklanych ? przedsiębiorstwo Satinox (Satinox. com. pl). W jej zakresie można osiągnąć zarówno profesjonalne świadczenia typu montowanie lustra na wymiar Warszawa, jak również profesjonalne doradztwo w wyborze artykułów ze szkła.

  Data dodania: 04 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny budynek - majca technology - Nowy Sącz, Kraków, Katowice »

  Systemy inteligentnego budynku są coraz częsciej stosowane w dzisiejszym budownictwie. Dają domownikom niesamowity komfort użytkowania i wysoki poziom bezpieczeństwa. Ważną również korzyścią tych systemów jest to, że przyczyniają sie do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynku

  Wykonujemy:

  - systemy zarządzania budynkiem BMS
  - automatyka bram, rolet, drzwi
  - elektryka kraków
  - inteligentny dom nowy sącz, katowice, kraków
  - integracja systemów w budynkach ? oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, monitoring, alarm, wideodomofon, rolety, żaluzje, markizy, napędy bram i drzwi garażowych
  - nowoczesne instalacje oświetlenia LED RGB

  Inwestycję realizujemy kompleksowo:

  - montaż
  - dostawa
  - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - dobór urządzeń i osprzętu
  - projekt
  - programowanie i integracja systemów
  - konsultacja


  Systemy: Gira, Berker, Nexo, KNX, ABB

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej »

  Przedsiębiorstwo Albumogrodnika zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Urokliwy ogród to strefa pełna, z jednej strony harmonii i zabawy, z drugiej. Ładnie zaplanowany i stworzony ogród jest wizytówką naszego domostwa. Nasza firma w związku z swoją działalnością wykonuje prace ogrodowe, w szczególności takie jak: sporządzanie projektów i zagospodarowania zielonych przestrzeni, ich realizację, tworzenie trawników, montaż oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania gruntu, projektowanie fragmentów niewielkiej architektury ogrodowej, badanie krajobrazu, i pielęgnowanie ogrodu. Ogromna wiedza o projektowaniu ogrodów pozwala nam tworzyć zachwycające rezultaty, które radują zmysły i przykuwają wzrok. Tworzone przez naszą firmę projekty ogrodów to unikatowe i pełne czaru aranżacje. W naszej działalności stosujemy wysokiej jakości narzędzia i eksploatujemy nowinki technologiczne. Szerokie kompetencje naszych specjalistów niewątpliwie oddziałują na wysoki standard świadczonych usług. Firma Albumogodnika scala otwartość umysłu z profesjonalizmem. Gwarantujemy niekonwencjonalne pomysły i piękne aranżacje. Albumogrodnika to ogrody realizowane z pasją.
  Po za projektowaniem ogrodów, firma Albumogrodnika świadczy także usługi związane z pielęgnacją terenów zielonych, układaniem kostki brukowej, montażem oświetlenia oraz systemów nawadniających, a także odśnieżaniem i sprzątaniem terenów zieleni przy domach, jak i w przestrzeni publicznej. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne preparaty, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, dzięki którym nasza praca przebiega sprawnie. OGRODY TORUŃ

  Data dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adaptacja projektu »

  Adaptacja projektu gotowego – to przystosowanie go do wymogów prawa budowlanego, związanego z lokalizacją działki wybranej pod budowę domu oraz do indywidualnych potrzeb inwestora.

  Adaptacja projektu gotowego jest konieczna aby uzyskać pozwolenie na budowę.

  Proces adaptacji projektu gotowego składa się z dwóch części:

  1. Część obowiązkowa:
  - Opracowanie projektu zgodnie z ustaleniami określonymi w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz obowiązującymi normami, przepisami prawa i zasadami wiedzy technicznej
  - Projektowany zakres zmian w zakresie rysunkowym i tekstowym nanieść trwałą techniką graficzną w kolorze czerwonym na oryginale projektu
  - Dokonać niezbędnej adaptacji fundamentów do lokalnych warunków gruntowych i sposobu ich izolacji
  - Każdorazowo sprawdzić lub przeliczyć konstrukcję budynku w zakresie dostosowania jej do lokalnych warunków wynikających z innych niż przyjęte w projekcie stref klimatycznych.
  - Dostosowanie instalacji wewnętrznych i przyłączy do warunków miejscowych na podstawie uzgodnionych z dostarczycielami odpowiednich mediów umów i projektów.
  - Podpisać projekt jako autor adaptacji z podaniem numeru i rodzaju posiadanych, niezbędnych do tego uprawnień

  2. Część dodatkowa:
  - dostosowanie projekty domów do indywidualnych potrzeb inwestora, takich jak: zmiany wielkości, rozmieszczenia i technologii ścian, fundamentów, stropów, dachu, okien i drzwi, sposobu ogrzewania, odprowadzania ścieków itp.

  Projektant, który dokonuje adaptacji projektu gotowego i przygotowuje projekt zagospodarowania działki jest uważany za projektanta danego obiektu w rozumieniu art. 20 Prawa Budowlanego przejmując wszystkie wynikające z ustawy obowiązki i uprawnienia łącznie z odpowiedzialnością za projekt.

  Data dodania: 17 06 2020 · szczegóły wpisu »